Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

chmura z rury...


Gość almera2003
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość almera2003

Jadąc moją almą w momencie jak ostro dam w gaz i samochód ostro rwie do przodu to zostawiam za sobą chmure dymu (ciemnego).

Czy to normalka przy przyspieszaniu czy powód do niepokoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne bo moj po ostrym przycisnieciu nie zostawia dymu, no moze na poczatku mu sie beknie ale widac to tylko jak sie za nim jedzie. u kumpla w leonie TS, z wirusem @ 196KM widac mala chmurke i to tylko w poczatkowym okresie.

a kolor dymu to czarny - w miare przystepny, chociaz moze swiadczyc i o smierci turbo, niebieski - olej i bialy jesli przedostaje sie woda z chlodnicy.

ale jesli pojawia ci sie przy butowaniu i caly czas leci chmura to moze oznaczac koniec turbo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz diesla czy benzynke? Chyba od tego trzeba zaczac? :D

 

[ Dodano: Nie 03 Cze, 2007 16:43 ]

W takim razie wszystko masz w porzo! Sorki za wczesniejsza odp>

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Almery 2,2 DI Kupiłem ją z Niemiec od pierwszego właściciela 190.000 przebiegu do końca prowadzona książka serwisowa. Autko bardzo dobrze się sprawuje. Jednak jestem troszeczkę zaniepokojony jak depnę na maxsa w pedał gazu do podłogi to chmura czarno- siwa idzie przez cały czas jak wciskam . Dodam że autko nie kopci jak się mu nie wciska lub jak stoi na postoju z włączonym silnikiem. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy. Silniczek równiutko pracuje Spalanie paliwa w normie Oleju nie bierze ani grama Proszę o podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie bierze oleju i zużycie paliwa w normie to nie ma co się szczypać. Po prostu diesel-ek.

Jak pada turbina to olej łyka strumieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...