Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

skrzywiona kierownica


Gość rychu25

Rekomendowane odpowiedzi

skrzywiła się po wypadku czy za dużo siły miałeś :-) ?

Niekoniecznie. U mnie też górna część się odchyliła lekko do tyłu. Tylko że ja mam dwuramienną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej ją wymienić ale po co koszty generować. Może doczekała już swojego kresu staruszka i się materiał osłabił. Można próbować u jakiegoś zaprzyjaźnionego mechanika, żeby wyjął poduchę i wtedy coś prostować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie to mialem na mysli to ze podczas jazdy na wprost delikatnie kirownica jest skierowana w prawa strone. podczas ustawiania geometri fachowiec na oko ustawil polozeni ekierownicy i teraz jest troche nie symetrycznie. a teraz sam musze ja ustawic w odpowiednim polozeniu tylko zastnawiam sie jak to zrobic zeby poducha nie wystrzelila. p10 z 1995r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie to mialem na mysli to ze podczas jazdy na wprost delikatnie kirownica jest skierowana w prawa strone. podczas ustawiania geometri fachowiec na oko ustawil polozeni ekierownicy i teraz jest troche nie symetrycznie.

 

To co chcesz zrobić to się praktykowało np. w 126p

Podczas ustawiania geometrii ustawia się najpierw kierownicę na wprost, a następnie reguluje na drążkach. I w każdym pożądnym serwisie tak zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...