Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z uruchomieniem silnika


Gość uhcats

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z X-Trialem 2.2 TD sport z 2003 roku, a mianowicie po wymianie silnika auto nie chce zapalic z kluczyka. Wszyskto jest w porzadku (elektronika, swiece zarowe, pompa paliwowa) oprocz tego ze nie ma wtrysku paliwa do cylindrow (suche swiece zarowe). Czym to moze byc spowodowane? immobilaserem? Moze ma ktos jakies pomysly, prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pompa słychac, że pracuje czy nie??

 

A ma być ją słychać? ;)

 

To znaczy, że ten 'nowy' silnik ani razu nie zapali? Ten silnik był kompletny? Czy jakiś osprzęt był przekładany ze starego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Witam. Mam problem z X-Trialem 2.2 TD sport z 2003 roku, a mianowicie po wymianie silnika auto nie chce zapalic z kluczyka. Wszyskto jest w porzadku (elektronika, swiece zarowe, pompa paliwowa) oprocz tego ze nie ma wtrysku paliwa do cylindrow (suche swiece zarowe). Czym to moze byc spowodowane? immobilaserem? Moze ma ktos jakies pomysly, prosze o pomoc.
kompa tez zmienialiscie?Jak tak to na bank nie ruszy immobilizer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tego to ja juz nie wiem czy silnik byl z osprzentem ale chyba tak bo pompa jest przeciez na lancuchu rozrzadu to chyba tak silnik byl z pompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bestlesio

witam

z tego co pamietam w pompie jest immobiświństwo (taki plastikowy fragment obudowy )dedykowane do kompa i czytnika w stacyjce i jeszcze tam jakiś drobiazgów

najprostrzym sposobem odpalenia jest założenie pompy wtryskowej od poprzedniego silnika tzn zgodnej z kompem samochodu

przynajmniej ja mam tak w d22 jak jest uciebie nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...