Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

automatyczny włączni k świateł


jac_brutek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maniek-ol

Ja mam coś takiego , dobra sprawa. Na tej aukcji ten włącznik to zwykły przekaźnik , a po za tym bardziej skomplikowany niż ja mam. W tym trzeba szukać przewodu od ładowania z alternatora. Ja mam taki który podłączasz pod +po włączonym zapłonie , - , i tylko przy włączniku świateł przed i za włącznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziubek2288

Słuchaj wszystko montujesz pod kierownicą przy kostce koleś mi to montowal 20 minut i nie jest to trudne.Ważne żeby były w tym co kupisz przynajmniej 4 przekazniki bo w SUNNY są oddzielnie dwie strony na światłach i przez to nie mam dlugich. ale flash działa.Mi to nie przeszkadza ja mam na 3 przekażniki, a jak chce dlugie to poprostu włączam je jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacznie lepsze rozwiązanie wydaje mi się to http://www.emgal.pl//index.php?option=com_...7&Itemid=10 , ale to rzecz gustu , dostajesz do tego schemat montażu i bez problemu sobie z tym poradzisz, a jeśli nie to poszukaj na forum bo opisywałem jak podłączyć ze zdjęciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...