Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Stukanie z tyłu


Gość Myszomen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Myszomen

Witam !!!

Ostatnio w Almerce N15 z tylniej lewej cześci samochodu słychać stukanie i nie ma zasady czy są wyboje czy nie różnie czasami jest silne czasami prawie go nie słychać . Jeśli ktoś miał podobną sytuacje do mojej niech się wypowie i poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos luzem w bagazniku kolo kola zapasowego :diabel: ewentualnie zawieszka tlumika pekla i gdzies puka o tunel :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Myszomen
swobodnie zwisający pas i stukająca klamra?

 

Nie to na pewno nie pas a bagażnik jest pusty a co sądzicie na temat baku lub cos z tym związanego??????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz zamek mocowania oparcia tylnej kanapie czasami to on stuka u mnie tak było takie głuche stuki jakby gdzieś z zawieszszenia a okazało sie ze to takie gówno puka i puka wystarczy cos podłożyć i bedzie git n15 maja kilka takich mankamentów a teraz u mnie to lewa tapicerka z tyłu cos trzeszczy pewnie to ten głupi zatrzask

POZDRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez czasami coś stuknie z tylu, ja myślę ze to coś w zawieszeniu, co ciekawe to stuki są tylko jak pada deszcz :/ bylem na "szarpakach " pan szarpał szarpał i szarpał (już chciałem mu powiedzieć ze zaraz mi zawieszenie zużyje tym szarpaniem) i nic nie znalazł :D wiec olałem sprawę ,jak nic sie nie urywa to jeżdżę, będę sie martwił jak zacznie stukać cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wątroba??? A tak na serio, złóż siedzisko tylne wyjmij też koło zapasowe i zobacz czy czasem tam nie wleciały jakieś przedmioty. Mi też coś stukało w tyle okazało się, że to metalowa lokomotywa mojego syna, której notabene szukaliśmy pól roku. Problem znikł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...