Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] 2.0TD - czujnik położenia wału


Gość piotrekcyba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrekcyba

Witam wsystkich i prosze o jakąś wskazówkę.

Kupiłem własnie P11 2.0TD no i mam problem auto odpala normalnie ale po odpaleniu obroty ida do 2500 a nastepnie gasnie, i wogóle bardzo dziwnie ten silnik pracuje.

Moje podejrzenie padło na czujnik polozenia wału gdyz jak kupowalem auto nie było w nim czujnika był wymontowany. Znalazłem jakis czujnik załozyłem i tak jak pisze wyżej silnik szaleje.

Mam pytannie do znawcow czy czujnik do silnik benzynowego to taki sam co do TD???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po tym jak zgasła moja primerka odczytałem kod błędu i pokazało czujnik położenia wału.

I teraz mam pytanie jaki ma być ten czujnik czyli numer czujnika i gdzie to kupić??

Primerka P11,144 CD2.0T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyszedł ten problem u mnie-zaczął żle chodzić nie wchodził na obroty.Okazało się że prawie ścięło klin na wale korbowym od koła pasowego-ten luz powodowałm pływanie zapłonu.Niestety przy rozbieraniu okazało się ze czujnik położenia wału jest pęknięty-to taki co ma wtyczkę z 3 kabelkami.Nie wiem gdzie to kupić i ile może kosztowac!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuoić w ASO i chyba tylko tam a koszt to coś około 350-420 zeta( nie kupowałem ). Szrot do 90 za używkę

Czujnik do benzyny jest zupełnie inny.

Jest kilka tematów z czujnikami gdzie i co i za ile to poszukajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...