Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

POMOCY PAROWNIK umiera:// co wybrac gdzie szukac??


Gość B_E_R_E_K

Rekomendowane odpowiedzi

Gość B_E_R_E_K

witam Umiera mi parownik w p10 jest na bank do wymiany... nie wiem co kupic jaki i za ile... landi renzo, lovato, brc czy moze inny jakis?> co polecacie co lepsze ? mam jakies 300-400zl odlozone na to:] silnik mam 1.6 16V pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B_E_R_E_K

umiera tzn brak niskich obrotow... zeby podkrecic obroty o jakies 300 trzeba tak z 4 razy srubka przekrecic... gasnie i rozne inne cuda sie dzieja... no i zre w tej chwili jakies 12 gazu... ten parownik ma przjechane jakies 250tys w tej chwili.. regenerowac nie chce bo tata mial regenerowany i to juz nie jest to samo co nowy. Znajomy mechanik mowil ze po regeneracji membrany juz nie leza tak idealnie jak powinny lezec wiec dlatego stawiam na nowy parownik bo wiem ze dobrze bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie takie same objawy były, nawet regeneracja nie pomogła więc zakupiłem taki parownik:

http://moto.allegro.pl/item186409737_reduk...a_cena_lpg.html

 

miałem brać BRC ale zdecydowałem się na Lovato bo do tej pory na takim śmigałem. Jak na razie jestem zadowolony zwłaszcza ze spalania - od 7l na trasie do 10l LPG w mieście przy normalnym traktowaniu pedału gazu z tendencją do delikatnego butowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B_E_R_E_K

ja tyle tysiecy zrobione mialem na landi renzo i wlasnie chyba takowy kupie... tylko zastanawiam sie ktory mam ok 100 kucy i nie wiem czy wziasc taki do 100 czy do 130 lepiej... co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te podcisnieniowe sa drozsze od zwyklych ?

nie pamietam dokladnie ale mam bodajze lovato do 250KM za jakies 240zł

 

ale juz niewazne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...