Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

subwoofer


Gość bartek_almera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartek_almera

Witam,

Chcialbym kupic subwoofer do almery, ale nie chcialbym zeby zajmowal zbyt duzo miejsca w samochodzi, wiec zdecydowalem sie na taki kompaktowy - coby mozna bylo go zamontowac nawet pod siedzenie. Znalazlem na allegro takie urzadzenie:

http://www.allegro.pl/item198777585_sklep_...enie_gw_fv.html

Jak uwazacie, czy taka skrzynka zmiesci sie pod naszymi siedzieniami N16?

Prosze o informacje i serdecznie dziekuje z gory za odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup małą zamkniętą skrzynkę do bagażnika bo to "cos" z Twojego linku to maksymalna porażka a ze skrzynki będziesz miał już jakiś bass a nie... szkoda gadać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek_almera

malin ale ja nie chce zmniejszac i tak malego bagaznika! Poza tym ja nie jestem audiofilem i nie lubie szpanowac na swiatlach. chodzi o to ze moje obecne glosniki, mimo ze niedawno kupowane wogole nie daja rady z basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowanie tego Boschmanna to leczenie syfa pudrem... Do poprzedniego auta kupiłem głośniki tył i przód oraz wzmacniacz firmy Boschmann. Wg opisu miało to to mieć tysiące Wattów, a grało jakby koza w bęben pierdziała. Drugi raz nie dałem sie nabrać i do Almery wsadziłem porządnego radioodtwarzacz Pioneera i głośniki JBL (subwoofer też). Skrzynię w bagażniku mam ogromną, to fakt, ale zamierzam ja zmniejszyć dopasowując jej kształt do kąta oparcia siedzeń. Inaczej kolego sie nie da... Kup porządny głośnik basowy ok. 20-25 cm średnicy i zamontuj do jakiejś skrzynki i wstaw to do bagażnika. Wsuwanie na siłę pod siedzenia jakiegoś plastikowego badziewia, mija się z celem. Nie uszukuj się. Albo bagażnik, albo bas. Nie musisz łomotać decybelami stojąc na światłach. Chodzi o o to żeby mieć zapas mocy jak będziesz jechał szybciej, np. 120 km/h. Wtedy silnik pracuje głośno, a odbiór pogarszają szumy toczących sie opon oraz powietrza opływającego nadwozie. Jak masz dobrze dobraną moc wzmacniacza, głośnika i wielkość skrzynki, to będziesz słyszałbasik nawet w takich warunkach. Boschmann ci tego nie zagwarantuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...