Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dla tych co chca połaczyć ipoda ze swoim radyjkiem-REWELACJA


Gość sunny001

Rekomendowane odpowiedzi

A mógłbyś rozwinąć tę myśl, że " jak masz wzmacniacz to nie jest to potrzebne "? Bo właśnie ja mam wzmacniacz oraz iPoda i mnie bardzo to zaciekawiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa dwa sposoby

 

kupujesz przewod jack - chinch (stereo) i podlaczasz iPoda pod wzmak za posrednicwem tego przewodu

 

lub kupujesz dodatkowo stacje dokujaca, automatycznie Ci sie laduje i podtrzymuje iPoda (laczysz takim samym przewodem)

Koszt takiej stacji "pod zapalniczke" to gora 35zl (kupilem za 20zl koledze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
sa dwa sposoby

 

kupujesz przewod jack - chinch (stereo) i podlaczasz iPoda pod wzmak za posrednicwem tego przewodu

 

lub kupujesz dodatkowo stacje dokujaca, automatycznie Ci sie laduje i podtrzymuje iPoda (laczysz takim samym przewodem)

Koszt takiej stacji "pod zapalniczke" to gora 35zl (kupilem za 20zl koledze)

Powyzsze polega na laczeniu analogowo, z wyjscia sluchawkowego.

 

Natomiast iPoda mozna tez podlaczyc cyfrowo. I wtedy mozna przelaczac utwory nie w iPodzie tylko na wlasnym sprzecie. Jesli jest jakis centralny wyswietlacz to wyswietla to co iPod. I wlasnie cos takiego zostalo pokazane na aukcji ebay. W takim przypadku iPoda mozna schowac do schowka, niech sobie lezy i sterowac jego funkcjami z posiadanego radia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...