Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

rozrzad naprawa - pilne


Gość romario

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak byscie polecili jakis bardzo dobry serwis sprawdzony (bez ASO) w Warszawie lub okolicach

do wymiany rozrzadu calosci lub czesci (jeszcze nie wiem co dokladnie ale cos na pewno)

Objawy - na zimnym silniku dziwne dzwieki swisty itp zdjagnozowane ze rozrzad wiec zakladam ze to to - ceny czesci znam tylko potrzebuje fachowca i informacje na temat kosztow wymiany

Bede wdzieczny za jakakolwiek odpowiedz :)

 

pozdrawiam

Romario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.pl/ROZRZ-D-KOMPLETNY-NISSA...1QQcmdZViewItem

takie coś znalazłem i jeszcze jest do sprzedania - nie znam gościa ale liczy ok. 400,- za wymianę i proponuję byc przy wymiaqnie zeby nie naciągnęli. Olej do wymiany jak masz to przy okazji wymień, jeżeli niedawno wymieniales to do czystej banki i na tym samym po naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem co robic mechanik powiedzial ze moge z tym jezdzic

objawy sa takie ze tylko na zimnym silniku dochodza metaliczne dzwieki z rozrzadu a po 2 -5 minutach mijaja i wszystko jest idealnie

macie jakis pomysl czy czekac jak bedzie gorzej czy zmusic mechanika do wymianay napinaczy czy ewentualnie innych czesci!!????

 

romario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzi na shell Helix Ultra 5W40 jezdzila na mobilu z tego co sie orientuje o takich samych parametrach ale przz 1 rok bylo u innego wlasciciela i cholera wie co on lal

 

ale chyba najtansza metoda to wymienie olej na nowy i filtr nowy i zobacze jak bedzie to samo tzn ze rozrzad

 

romario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...