Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] jak to naprawic


Gość Alien66

Rekomendowane odpowiedzi

nie działa mi regulacja el. lusterek, opuszczanie świateł i przerywacz na przedniej wycieraczce (czasowy sie nie włącza) bezpieczniki są dobre. co to może być. styki w kostkach.

Jak dostać sie do podświetlenia deski rozdzielczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jak dostac sie do podswietlenia deski rozdzielczej>

kierownica na max w dół

ściągnąć plastikowe osłony stacyjki

wyciągnąć kratki nawiewu środkowego i od kierowcy (na zatrzaski siedzą,więc tylko pociągnąć)

odkręcić mocowania deski

i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostkę do lusterek masz za przełącznikiem do nich, jak ściągniesz deskę to zobaczysz a do wycieraczek masz za kierownicą, jak ściagniesz osłony plastkowe to kostka po prawej stronie. Ale coś mi się nie widzi żeby to styki były, ale zacząć od czegoś trzeba ;) może akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mocniej pociągnąć i puści

jak co to odkręć 2 śruby mocujące cały panel środkowy (są na dole) wyjmij pokrętła od nadmuchów i wtedy próbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche duzo nie dziala a moze to jednak bezpieczniki ale te pod maska przy silniku, tak sobie strzelam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche duzo nie dziala a moze to jednak bezpieczniki ale te pod maska przy silniku, tak sobie strzelam

 

No to mówiłeś że sprawdzałeś ;) Bezpieczniki od postojówek i oświetlenia są pod maską ta skrzyneczka po prawej stronie obok aku i filtra powietrza a co do pozostałych to nie wiem gdzie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zaraz kolo tego dzyndzla co otwierasz maskę jest taka skrzyneczka do kttorej podpiete jest mnostwo kabelkow. jest bardzo gleboko ukryta. ja kiedys ja chcialem odkrecic zeby zobaczyc co tam jest:) niestety nie udalo mi sie jej zdemontowac i za slabo przykrecilem bialy plastik ktory ja oslania. nie dzialalo mi prawie nic :) nawet kierunki. tylko swiatła stop i radio, ale radio to mam nowe zasilanie podciagniete , bo oryginalny kabelek nie dawal rady. sprubuj tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...