Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Amortzatory n15


Gość mjozek

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszło mi na przeglądzie , że tylni lewy jest do wymiany,prawy ok.

Z tego co się zdążyłem zorientować to raczej tanie to one nie są(porównuje do golfa)

Może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie tj. czy można samemu to zrobić i jak to zrobić ? oraz które zakupić (najlepiej tanie i dobre )

 

[ Dodano: Czw 07 Cze, 2007 19:46 ]

zapomniałem napisać , że chodzi o almere z 1998r ,3 drzwiową 1600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne nie są drogie - jakieś 170 PLN/sztuka. Kup firmy KAYABA (oczywiście komplet) i :one: Z wymina tylnych też można sobie samemu poradzić. A, i nie zapomnij wymienić od razu osłony gumowe amorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sobie poradzisz, ale bedziesz musial rozkrecic pol samochodu, zeby sie dostac do amortyzatora - musisz najpierw cale wzmocnienia wykrecic, nie mowiac o siedzeniach, boczkach itd. Masa roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos poł roku temu tez wymienialem amorki tylne zamowilem. Firme znalazlem na Allegro ale sprzedali mi poza aukcja za 150zl 1 szt. Oto ich strona internetowa www.dexx-auto.pl

 

tylko ze ja kupowalem do Almery z 96r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~|_ukasz
Tylne nie są drogie - jakieś 170 PLN/sztuka. Kup firmy KAYABA (oczywiście komplet) i :one:

 

Na wszelki wypadek powtórzę się nieco z sąsiedniego wątku: nie każdy amor tej firmy jest japoński. Bywają hiszpańskie. Różnica w jakości jest ponoć zasadnicza. Rozpoznaje się po serii (kodzie kreskowym?). Sprzedawca powinien wiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...