Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Korozja, co robic, pomóżcie!


Gość krzysno

Rekomendowane odpowiedzi

złapałem w mojej W10 kapcia, i przy okazji pobytu na podnośniku zerknąłem pod spód- a tam TRAGEDIA. Mocowania obydwu tylnych wahaczy bardzo skorodowane, blacha wokół tych mocowań jak sitko! Wulkanizator powiedział, żebym to sobie szybko zrobił, albo najlepiej sprzedał autko :)

sprzedać zgniłe trudno, a poza tym dobrze mi się nią jeździ

napiszcie, czy da się coś takiego jeszcze naprawić, i jakie mogą być przybliżone koszty (bez malowania)

no i oczywiście czy warto

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bez paniki. Poszukaj taniego blacharza w małej miejscowości, wszystko Ci połata i zabezpieczy. Jeśli auto dobrze jeździ to warto wszystko zrobić. Za kilka setek będzie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź dobrego blacharza, niech Ci to wszystko elegancko pospawa i zabezpieczy. Dodatkowo, niech Ci oglądnie resztę podwozia i ją zabezpieczy, a jak są ogniska korozji, niech je zlikwiduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można zrobić, tylko pozostaje kwestia ceny i opłacalności całej roboty. Jeżeli będzie zrobione solidnie (popytaj wśród znajomych o uczciwego blacharza) i niedrogo to na pewno sie opłaci. Korozję trzeba stale mieć na oku i co pewien czas robić poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u blacharza, powiedział za robociznę, bez malowania, tylko z zabezpieczeniem antykorozyjnym i baranek na progach 500zł

myślicie że to dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jest to uczciwa cena, pod warunkiem, że będzie to zrobione bardzo dobrze, a nie na odwal. Zapytaj się ile weźmie z malowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...