Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] kapitalka remont


Gość arturo406

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arturo406

czy ktoś poleci mi dobre warsztaty lub może adresy internetowe gdzie mogę kupić dobre części do .P10 -1.6 .16v .interesują mnie części tuningowe i wytrzymalsze niż seryjne pochodzę z zachodniopomorskiego nie ukrywam że sklepy z takimi częściami interesują mnie z tych okolic ale za inne też będę bardzo wdzięczny pozdrawiam wszystkich maniaków nissanków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arturo406

dzięki za zainteresowanie ale mnie interesują mnie części lepsze niż seryjne chce rozebrać silnik i skrzynię i poskładać ze sportowych części pozdrawiam

 

[ Dodano: Nie 10 Cze, 2007 14:12 ]

jaras, dzięki za zainteresowanie ale mnie interesują mnie części lepsze niż seryjne chce rozebrać silnik i skrzynię i poskładać ze sportowych części pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a nie prościej kupić na allegro/eBay skrzynię i silnik oraz całą resztę od GT? Ale tak logicznie myśląc to w zasadzie chyba taniej wyjdzie kupić/sprowadzić całą GT a ten sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym tak zrobil. 2.0 GT to i tak bedzie rakieta w porownaniu do 1.6 i czego bys tam nie wlozyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy temat jest o tym co można, co lepiej co kto sobie myśli?

Każdy temat o silniku mniejszej pojemności i o lpg jest zasrany tekstami "a po co, a bez sensu, a profanacja".

 

 

http://www.nissanperformancemag.com/november02/project200sx/

Oni tez się nasłuchali, ale mieli to w d*pie i zrobili.

 

 

Wpisz w google "GA16DE".

 

P.S. Wybaczcie uniesienie, ale jak się potem szuka info o konkretnej rzeczy to krew człowieka zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...