Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy to naprawdę duża cena??


Gość PAPE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nissaniaków!!

Byłem dzisiaj na giełdzie i ch..... mnie bierze jak widzę ludzi, którzy oglądają i kupują takie złomy ja fordy, ople ponieżej 95 roku.... nie obrażając posiadaczy ;p.

Ja co prawda też może nie mam wypasionej i super fury ale wydaje mi się że te nasze autka tak bardzo się nie psują!! Jeżdzę od 3 lat primerką i naprawdę nie miałem żadnej poważnej naprawy oprócz standardowych - końcówek drążka, łożyska, itp.

Przez 6h ani jeden kupiec nie podszedł aby dłużej zagadać..... o co chodzi??

Czy te nasze wozy są tak mało popularne??

poniżej adres

http://www.gratka.pl/moto/tresc/nissan-pri...f970df8&s=1

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nawet powiem ze wiecej niz duzo

ja w styczniu za swoja P11 2.0 GT z full wypas zapłaciłem 11500 i jeszcze oc dostałem od sprzedajacego do 30 VI

PS primerka miała przebieh 135tysi i sprzedajacy mowił że przegub sie konczy ja nia zrobiłem juz 12 tysi i jakos go nie słysze :D ale to juz inna bajka jedyne co przy nim zrobiłem to wymieniłem plecionke klocki i olej filtry czyli mozna powiedzieć że nic :D:D a mowili ze jak za tani to sie okaze lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieżej 95 roku....

 

W tedy jeszcze przykładano się do produkcji i nie oszczędzano na materiałach. Później już tylko byle taniej i byle wiecej bajerów w środku.

 

Ile ona jest warta, nie wiem i nikogo to nie interesuje. Za ile jest sprzedawalna? Za połowę tego co wołasz.

Nie bądź an mnie zły, to nie ja steruje rynkiem;-)

 

p.s. Ile dawali handlarze przed giełdą??

Dolicz 1-2 tyś i masz wycene tak profesjonalną jak żadna;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...