Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

KTO MA NOTE 1.5 dCi 68KM


Gość majca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kto ma notka w diesel'u. Szukam, bo mam problem z dziwnymi dzwiękami przy zmianie biegów. Po wciśnieciu sprzęgła słychać chrobot (słyszalne w okolicach i powyżej 2000obr/min). Słychać jakby spod pedału sprzęgła. Byłem na serwisie i mówią mi, że tak nają notki w diesel'u ale nie chce mi sie wierzyć. Ma ktoś taki problem??

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że te chroboty pojawiaja się w notkach niezależnie czy ktoś ma diesla 68km ,88 km czy też bęzynę.ogólnie skrzynie w notkach sa mało precyzyjne,więc wszystko w nich zdarzyć się może.ale masz gwarancję,więc się nie przejmuj tylko wal na serwis i "walcz' o swoje.u mnie też czasami są dziwne dzwieki podczas wrzucania biegu ale u mnie brzmia jak tempe-stuknięcie z obtarciem.jak odprawia cie z kwitkiem z aso i powiedzą "że to normalne" to przejedz się do jakiegoś dobrego warsztatu i niech jakiś mechanik się przejedzie i stwierdzi czy to jest defekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja też mam diesla tylko tego mocniejszego 86KM, a co do sprzęgła to raczej sprzedali Panu tanią bajeczke:) absolutnie nie powinno być czeogś takiego że sprzęgło skrzypi czy tam coś z tych rzeczy... ja bym się domagał jednak naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słychać chrobot

temat - sądząc po dacie - mocno już nieaktualny, a i jego "sprawca" gdzieś się zmył ;) , nie wiadomo, czy warto go w ogóle ciągnąć biorąc pod uwagę, że jak widać z innych komentarzy - opisany przypadek był raczej odosobniony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...