Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ROZRZAD SUNNY 1.6 12V 88ROK


Gość odorek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie koledzy potrzebuje pomocy.

Robie Rozrząd dla kuzyna który jest posiadaczem Sunny 1.6 12v 88rok.

jest tam łańcuch. gdzie są te punkty aby koła sie zgadzały ze sobą.na górnym kole widać punkt a na dolnym nie.czy ma ktoś schemat do tego "diabelstwa"?

proszę więc o niego lub podpowiedzi.

wszystko nowe w pudełku czeka tylko założyć.

Podziękował za chęci

Radek z Vectra Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Odorek VKP

Wielkie dziękuję za schemat.jest jednak mały problem.na łańcuchu nie jest zaznaczone ogniwo które powinno się zgrywać z punktami na kole.i co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jednak mały problem.na łańcuchu nie jest zaznaczone ogniwo które powinno się zgrywać z punktami na kole.i co teraz?

 

Trochę cię kolego nie rozumiem. Przecież to jest najprostszy rozrząd łańcuchowy, jeśli chodzi o Nissany. Przy pomocy materiałów i informacji, które ci podesłałem powinieneś się z tym uporać bez problemu. Skoro się za to wziąłeś. Według mnie, nawet dla niedzielnego mechanika powinien wystarczyć tylko ten rysunek.

Kliknij

Zwróć też uwagę na ilość ogniw po obu stronach, łańcuch jest symetryczny. Czyli po prostu kładziesz go na stole i na obu skrajnych ogniwach malujesz swoje oznaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt rozrząd w tym modelu to naprawdę pikuś.dziękuję koledzeB12, .dziękuje że sa dobrzy ludzie na tym świecie.

mam następujący problem w tym aucie. klepią zaworki jak się przygazuje a ustawienie ich to temat tabu. może macie jakiś schemacik koledzy,Następnie jest niewielki wyciek spod śruby gdzie łączy się pokrywa z blokiem zaraz pod napinaczem no i niestety wycieka oliwa.Do tego mam pytanie: Czy rozbierać na nowo czy jest inny sposób na ten niewielki wyciek? i następnie: nie chodzi ssanie.Czy jest jakiś prosty i tani sposób naprawy tego czegoś?

z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klepią zaworki jak się przygazuje a ustawienie ich to temat tabu.

 

A na pewno masz regulowane? W tych silnikach były dwie wersje. A z tego co mi wiadomo, to na Europę szły z hydraulikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...