Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czy mozna cos z tym zrobic


Gość msx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupilem klocki firmy lucas trw i tarcze kupilem komplet bo pomyslalem ze bedzie lepiej wspolpracowalo ale sie mylilem po przejechaniu moze 100mil (bo mieszkam w anglii) piszcza tak strasznie ze kazdy kierowca sie na mnie oglada normalnie wstyd .

jak jest zimno to przejade kilka mil izaczynaja piszcec a jak jest goraco to parenascie metrow i sie zaczyna nawet radio chodz podglosze to nic nie da tak slychac .

i moje pytanie co zrobic czy jest mozliwosc cos zrobic czy tylko wymiana na nowe a moze to z tarczami cos nie tak prosze o odpowiedz.

Dodam ze na poczatku nie piszcaly ale przy chamowaniu scieraly mi sie tak ze kola mialem czarne poprostu szok :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wymienione klocki i tarcze na wszystkich kołach Lucas TRW i nie mam żadnych pisków tylko za***iście się ścierają - felgi czarne. Ścierają się znaczy miękkie ale za to za***iście skuteczne - jestem z nich zadowolony. Może ma na to piszczenie ma wpływ wysoka wilgotność powietrza czy inne tam duperele. Spytaj u mechanika albo w sklepie gdzie kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też wymieniałem klocki. Założyłem Kashiyamy i nie polecam. Też piszczą, zwłaszcza po doeszczu albo po umyciu samochodu. Muszę parę razy ostrzej przyhamować żeby przestały piszczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze spróbował przeczyścić prowadnice klocków, i sprawdzić czy zacisk rusza się tak jak powinien na tych ruchomych tulejkach, bo może są brudne albo przytarte i klocek nie przywiera całą powierzchnią do tarczy przy hamowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość knockout1

Ja założyłem LPR i na poczatku piszczały głośniej niż w autobusie :diabel:. Dwa razy rozbierałem je i czyściłem prowadnice. Za każdym razem pomagało ale tylko chwilowo, jak się rozgrzały piszczenie wracało. Teraz, po zrobieniu około 2000km, chyba się dotarły bo piszczą tylko czasami i to doysć cicho. Niestety ścierają się dosyć mocno i alusy trzeba często czyścić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem klocki firmy lucas trw i tarcze

Mogą być za twarde klocki do tarczy. Osobiście polecam ATE mam je nie tylko w Nissanie i jestem bardzo zadowolony. Do tyło w P10 założyłem Ferodo, po czym się dowiedziałem że są twarde i mogą piszczeć. U mnie nie piszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...