Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] bary na manometrze


filtron1

Rekomendowane odpowiedzi

Witanko mam pytanie ile powinno wynosic ciśnienie na manometrze w motorku 1,6 wielowtrysku nissanek primera 95 roczek chodzi o sprawdzenie ciśnienia z jakim jest podawane paliwo na wtryski :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to jakie ciśnienie ma być przed regulatorem ciśnienia paliwa ? jeżeli tak to w 1.6 około 2,5

Za regulatorem nie mam pojecia, myślę że musi być obniżone. A co chcesz w ten sposób sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu chce sprawdzic czy poppka podaje odpowiednie cisninie moja nismo stało sie mułowate szarpie brak mocy itp itm a na lpg smiga jak fryga przyspieszenie moc wszystko ok wymieniłem filtr paliwa swiece przestawiłem zapłon sonda ok a mam przedmuchy na łaczeniu kolektora z rura z tłumika czy tam moze brac powietrze i sonda szaleje juz niewiem co robic błedow zero ciagle jest 55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu chce sprawdzic czy poppka podaje odpowiednie cisninie

trójnik przed regulatorem ciśnienia paliwa od strony baku idąc

 

a jak mułowaty i szarpie to albo pompka albo wtryski zapieczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ciekawostka zresetowałem kompa postał sobie 12godz bez zasilania i metamorfoza smiga jak burza tylko jeszcze szarpie :D wleje to cos do czyszczenia wtryskow i zobaczymy co dalej a przed cała checa z mułem padł mi moduł w aparacie zapłonowym i po wymianie tak go zamuliło moze miał jakies błedy i ciagle pomykał na awaryjnym :?: ale wszystko ok tak mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Hej filtron i co wyszło po wlaniu środka do czyszczenia wtrysków?

pomogło? A jeśli nie to co w końcu dolegało tej Twojej primce bo moja ma podobny problem

Sprawdzenie pompki dało 4 bary. dzisiaj usłyszałem że to może wina katalizatora - trzeba go wywalić i wstawić strumienicę. A jak problemy zakończyły się w Twojej primerce????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...