Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Błąd 1241 i 1251


Gość Yogi71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc w następującej sprawie. Czy mółby mi ktoś pomóc w rozkodowaniu błędów nr 1241 i 1251 w nissanie almera 2.2DI 2000r. W aucie padła pompa wtryskowa boscha. Potrzebuję z tej pompy zawór konta wtrysku który padł w moim aucie i chcę go pdmienić. Nie mam jednak pewności czy w pompie z almery nie jest ta sama usterka. Wtedy cała zabawa z montażem/demontażem pompy na nic.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem w ASO i też wyskoczył błąd nr 1241, ale nie potrafili dokładnie go zdefiniować, podejrzenie jest uszkodzenia sterownika pompy, też Boscha i proponują poszukać innej bo sterownika nie da się wymienić bez całości. Nowa pompa Boscha dla mojej Primery WP-11 2.0 TD 2001 r. to ok. 11 tys., natomiast znalazłem używkę za 1200 PLN, tylko ciekawe czy akurat ta będzie sprawna - ryzyko!

Napisz jak rozwiązałeś problem i czy to faktycznie kod usterki pompy, bo u mnie rozłącza się czasami pedał gazu, który też jest elektroniczny, ale nie wiem czy to nie przyczyną właśnie jest jakiś sygnał z pompy, ktyóry go odłącza.

Pozdrawiam

 

Nissan Primera WP-11 2.0 TD 2001 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...