Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

spryskiwacze


Gość EnDrIu WAWA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EnDrIu WAWA

czy u was czesto sie zapychaja spryskiwacze?w naszej micrze i NXie b.czesto lejemy te same plyny co by onzaczalo ze beznadzjne sa, ale lejemy to samo do n15 ojca i tam jest wszystko oki :roll:

 

Macie podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zapychało w P10 i to dość często.Zrobiłem tak:

1.Odczepiłem rurki od końcówek spryskiwaczy

2.Nalałem cieplej wody do zbiorniczka

3.Wypuściłem tą nalaną wode poprzez naciskanie dzwigienki od kirunkowskazu( oczywiscie wycieraczki podnioslem a maske opuscilem tak aby nie przytrzasnac wezyka).

4.Powtorzylem tę czynnosc ponownie po nalaniu dodatkowej ilosci wody.

5.Nastepnie wlalem okolo 1 litra plynu i tez calego go wypuscilem.

6.Nastepnie wszystko poskladalem, zalalem plynem i bylo wszystko ok dopoki ojciec znowu nie wlal wody.Niestety w wodzie jest spora ilosc kamienia i przez niego sie to wszystko zapycha.W lecie znowu powtorze to samo zeby sie juz nic wiecej nie zapychalo.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Mi sie zapychało w P10 i to dość często.Zrobiłem tak:

1.Odczepiłem rurki od końcówek spryskiwaczy

2.Nalałem cieplej wody do zbiorniczka

3.Wypuściłem tą nalaną wode poprzez naciskanie dzwigienki od kirunkowskazu( oczywiscie wycieraczki podnioslem a maske opuscilem tak aby nie przytrzasnac wezyka).

4.Powtorzylem tę czynnosc ponownie po nalaniu dodatkowej ilosci wody.

5.Nastepnie wlalem okolo 1 litra plynu i tez calego go wypuscilem.

6.Nastepnie wszystko poskladalem, zalalem plynem i bylo wszystko ok dopoki ojciec znowu nie wlal wody.Niestety w wodzie jest spora ilosc kamienia i przez niego sie to wszystko zapycha.W lecie znowu powtorze to samo zeby sie juz nic wiecej nie zapychalo.

 

 

POZDRAWIAM.....

wyprobuje jak sie cieplo zorbi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio w moim kombiaku odpadl mi z tylu przy wycieraczce to cos co skierowywuje strumien plynu na szybe :evil: . Teraz jak uruchamiam tylny spryskiwacz to plyn leci na samochod za mna. Czy mozna gdzies dostac sam elemencik czy trzeba wymieniac cala wycieraczke ze spryskiwaczem :?:

Dzieki za pomoc i pozdrrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...