Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primerka p12 Kombi - nagłośnienie


kipol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

niedawno ojciec kupil primerke 2003r kombi i jest piekna, ale chcialbym ja leciutko przerobic m.in. spojlerek brewki itp. ale jednak najbardziej mi zalezy na naglosnieniu. Wiem ze i takjuz jest ladne ale chcialbym zrobic na 5.1 ale to pojdzie troche kaski ale na poczatek chcialbym wrzucic zmieniareczke CD i navigacje. Pierwsze pytanko czy donavi wystarczy dac naped czy trzeba tez monitorek zmienic?? i czy mozna dostac radio do takiej primery z mp3?? apropo zmieniarki czy trzeba zmieniac radio i prowadzic jakies kable jak tak to jakie i ile moze kosztowac zmieniareczka i navi?? Moze ma ktos jakis pomysl na zrobienie 5.1 w jakiejs rozsadnej jeszcze cenie??

A i jeszcze cos jak ktos by mial jakies schematy lub zdjecia podlaczenia calego audio to poprosze na meila kipol14@wp.pl .

POZDRAWIAM!!!

 

P.S. Jestem nowym uzytkownikiem i jak mi sie uda ladnie zrobic ta primerke to wezme od taty i spotkamy sie na zlocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mi zalezy na naglosnieniu
Napisz do kolegi DJSzmer

A to pytanie zadaj tu: http://www.nissanklub.pl/forum/viewforum.php?f=38

albo jeszcze lepiej poproś któregoś z moderatorów o przeniesienie wątku do odpowiedniego działu ;)

Pozdrawiam - Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mp3 firmowego do primerki nie ma.a zmnieniarke mozna bez problemu podlaczyc w bogatszych wersjach byl juz kabel nawet przygotowany np u mnie tak bylo :diabel:

z navi daj sobie spokoj(zreszta to juz bylo poruszane na forum <-

a co do naglosnienia to przegladnij sobie ten watek z niemieckiego forum http://www.nissanboard.de/artikel_nissan_6...esserungen.html

na tym forum tez jest sporo fotek P12 moze cos ciekawego dla siebie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...