Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak u was zrobiona instalacja primera SR20DI


Gość leszo1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miesiac temu kupilem Primerke W10 z silnikem 2,0 sr20di(z tego co sie doczytalem na forum),moge sie mylic(napewno jest to mono wtrysk).Musze ja zagazowac,tylko zazowniki doprowadzaja mnie do szalu.Pojechalem do jednego-stwierdzil ze jak zrobi gaz,to na benzynie bedzie warjawac.Pojechalem do drogiego stwierdzil ze za dlugo mu z tym zedzie i nie podejmi sie tego,a jezele zrobi to i tak nie bedzie dobrze chodzic na gazie.Dla tego prosze o pomoc,a dokladniej o foto lub opis w jaki sposub to jest rozwiazane,albo wogole napisac czy da sie zrobic zeby i na pb i lpg chodzilo normlnie.I jescze jedno pytanko czy ktos myslal przerobic jednopunktowy na wielo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość mdzalewscy
Musze ja zagazowac

 

jeździłem parę ładnych latek w zagazowanyn SR20Di

 

miałem zwykłą instalację LPG II gen. z mixerem, wtedy jak ją zakładałem to nie było wyboru, było to rok około 2000 i albo zwykła za 1350zł , albo próba założenia jakiegoś wtrysku za 4000zł, który mógłby i tak nie działać.

Więc decyzja była prosta.

 

Auto dobrze śmigało, praktycznie nie było problemów z nim, natomiast był spadek mocy i zdecydowanie większę spalanie paliwa. Podejrzewam, że moc była na poziomie 100KM, gdzie na benzynie wersja z katalizatoremi miała 115KM i bez 121KM

 

Chyba ponad 100tyś km śmignołem na gazie.

 

Dzisiaj bym do tego auta nie założył takiego gazu z mixerem.

 

Szedłbym w kierunku instalacji bez mixera a z blosem, wiem że też magicy zakładają wtrysk wielopunktowy do takich aut, ale to już jakieś patenty.

 

Więc BLOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...