Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Rozrząd 2.0 16v 1996


Gość Carpik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie bedę oryginalny jak powiem , że jestem "nowy", ale jest to fakt.

"Syrenke "nabyłem kilka dni temu i pora poznać prawde.

Na liczniku 138.000 i co robić?

Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

jezdzic tam masz łancuch wiec jezdzij az nie zacznie dzownic chyba ze lubisz niepotrzebne koszta ja mam 121 tys i nic nie slychac procz ppiszczenia paskow jak jest zimny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie rozrząd się rozpieprza ok300.000 km ale można wymienić napinacz i jest jak nowy,napinacze w nissanach są gówniane oczywiście w porównaniu do samego rozrządu.I jeszcze są gówniane gumy pod drążkiem reakcyjnym ,2-lata 2 razy wymieniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

to ja dodam ze jeszcze sa gowniane gumy na tylnich resorach juz 2 rzy wymienilismy :D narazie sie trzymaja zalozylismy oryginalne japonskie i smigaja a podrobka siadla po miesiacu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanko mam związane z rozrządem- czy trzeba wyciągać silnik ażeby wymienić rozrząd? bo tak dzis patrzyłem na silnik i z góry nie ma dojścia do rozrządu. Nawet zastanawiałem się jak wymienic pasek klinowy gdyby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

 

Oczywiscie chodzi o rozrzad w SR20.

Mam przejechane troche ponad 300 tys km i z forum Primery wynika ze czas na wymiane juz przeszedl??

Jakie sa dane producenta w kwestii wymiany?

 

Co do dzwonienia to ... trudno mi jest okreslic czy slysze lancuch czy to cos innego.

Nie jest to dzwiek metaliczny - bardziej gluchy, ktory pojawia sie glownie przy odpuszczaniu gazu.

Do 2500 rpm. nie slychac nic niepokojacego.

 

Jak radzicie, zabierac sie do roboty?

 

Pozdrawiam

Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...