Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissan gti


Gość gti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PRzeciez to na liczniku ma 240km/h to jak wskazówka miala by pokazac 250 ??

 

Ps. ten silnik w seri ma 125 koni a jego pojemność wynosi 1,6 a ten ma 1,8 nie znam jego moze przeszedl jakis tuning nie w poslce :?:

 

WArto sprwadzic jego osaigi przed kupnem za pomocą G-techa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ten jest piekny... cena tez :) . Ale furak warty kasy. Widzialem filmik, jak taki robi Vipera GTS. Filmik . Lubie takie niepozorne autka - wszak buda od zwyklego miejskiego autka (nie zwracajac uwagi na potezny intercooler :lol: ), a tu prawdziwy killer sie odzywa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich wkrętów nikt nie kupuje.

Silnik 1.8 CA18DE 125 KM przy 6500 obr/min. Tyle to miał 17 lat temu teraz może ze 100.

Prędkość maxymalna to delikatnie ponad 200 km/h.

Skrzynia ma któtką piątkę przy 200 km/h jest ok 6000 obr/min. to jest jego max.

Zajeździłem dwa takie GTI.

Jak go Coobcio uturbi to powinno być ze 170 jak w 200 SX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik ten ma ogromny potencjal do turbingu ale ten ktory sprzedaje wlasicicel ma instalacje gazową a co jest z tym zwaizane mikser i zwerzke na dolocie wiec jak ma ze 110 koni na benzynie to i tak dobrze :)

Na gazie nie wspominam...

 

Jak ktoś jest zainteresowany to mam specjaliste od tych silników ktory przerabial je na pełna mechanike i jego samochody statrujące w Formule 3 osiagały 240 koni z pojemności 1,6 to teb pewnie by mial nieco ponad 250 :wink:

 

A jeszce lepiej i nie duzym kosztem można do neigo wpakować CA18DET z 200SX S13 i sie pobawic w podkrecanie trubinki, kurde sam sie poważnei zastanawiam...

 

Za ok 3500zł ten Sunny Jest wart uwagi :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=40988009 to podobno ma 147 km i smiga 250 km/h wiecie cos na temat tego autka???bo zdaje mi sie ze to kolejna sciema jakiej to kto nie ma "rakiety" ps.jak w tym autku na liczniku wskazuje 250 km/h nio chyba ze do 400 jest wyskalowany:)
rok produkcji 1994 :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka N13 z silnikiem CA18DET OD S13 ma jakąś szansę na 1/4 mili.

Masa własna 1000 kg bez kręcenia 170 KM. Współczynik masy do mocy

5,88, więc do 100 km/h pwinien mieć jakieś 6s. Papierowo wygląda przyzwoicie- cenowo rewelacja.

Kupujemy np. tego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=40771835

cena myślę ok 3000 + silnik CA18DET z osprzętem ok 2000 + robocizna

= najszybszy NISSAN W POLSCE za 5000!! z możliwością podkręcenia do 250 KM!!!

Ciekawe kto pierwszy się odważy ja chcę być drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Czy taka N13 z silnikiem CA18DET OD S13 ma jakąś szansę na 1/4 mili.

Masa własna 1000 kg bez kręcenia 170 KM. Współczynik masy do mocy

5,88, więc do 100 km/h pwinien mieć jakieś 6s. Papierowo wygląda przyzwoicie- cenowo rewelacja.

Kupujemy np. tego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=40771835

cena myślę ok 3000 + silnik CA18DET z osprzętem ok 2000 + robocizna

= najszybszy NISSAN W POLSCE za 5000!! z możliwością podkręcenia do 250 KM!!!

Ciekawe kto pierwszy się odważy ja chcę być drugi.

Hmm to nie klocki lego :wink: myslisz ze podloznice wytrzymalby taka mase bez wzmacniania? czy CA1DET byl montowany w przednionapedowkach?

PS nie balbys sie jezdzic takim autem?Bo ja tak 8) (ze wzgledu ze zaraz by sie rozpadl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chcę być drugi poczekam na opinię pierwszego.

Jeśli nie był bity to podłużnice wytrzymają.

Jeżdzić na co dzień nie miałbym zamiaru, przód napęd wyrywa kierownicę już przy 140 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Dlatego chcę być drugi poczekam na opinię pierwszego.

Jeśli nie był bity to podłużnice wytrzymają.

Jeżdzić na co dzień nie miałbym zamiaru, przód napęd wyrywa kierownicę już przy 140 KM.

:lol: gdyby tak wyrywal nie bylo by hondy Integry 180hp 8) podloznice nawet jesli nie byly bite to sa przystosowane do lzejszego silnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki mają taką samą masę są to jednostki CA18 - ten sam blok.

Samochodu seryjne Civic 200hp, Alfa 147 GTA 250hp, Megan 220hp, Ford Focus 200hp, Golf Gti czy VR6, mają zaprojektowane zawieszenie pod tą moc i ich masa przekracza 1200 kg.

Przy takim N13 i masie 1000 kg i układzie kierowniczym z 87 r. na 100% będzie jeżdził wężykiem. Jest bardzo mało samochodów (jeśli są) z przednim napędem które schodzą poniżej 6s do setki i producenci dobrze o tym wiedzą i nie walczą z tym. Przy samochodach bezkompromisowych jak np. Punto, Ignis, Corsa, C2 klasy - Super 1600 i mocy 200hp i masie 1000kg te samochody jeżdżą wężykiem i utrzymanie ich na drodze jest trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wątpie zeby ten sunny mial te 150 koni...

 

Nakręcam kolege zeby go kupił i z pewnościa jak będą funusze to z neigo tyle wykszesamy moze nawet więcej :wink:

 

Ciekwe jakei to będzie kręcić czasy :D

 

Z Pewnością mnie nie pobije - jak zdąrze na czas zamontować turbine i w moim FWD mieć poniej 6sek do paki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...