Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie działa zegar na desce.


Gość Sil3nc3R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczow, stalem sie posiadaczem Micry k11 94r.

 

Nie działał mi poprawnie prędkościomierz oraz poziom paliwa, więc kupiłem zegary na allegro ale już wersję z zegarkiem elektronicznym. Po przełożeniu wszystko działa pięknie oprócz wspomianego zegara, nie wiem czy lewa kostka wpinana w zegary powinna mieć zasilone pozostałe wolne piny, może ktoś posiada schemat albo spotkał się z podobną sytuacją. Fajnie by było jakby zadziałało, żonka napewno by się ucieszyła ;-)

 

Jak zrobię zdjęcia to oczywiście się pochwalę bo micra jest po tuningu wizualnym i prezentuje sie moim zdaniem niezle :)

 

Pozdrawiam

Sil3nc3R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem i z tego co wiem to poprostu kabelki troszki zasniedziały :) no i sprawdz bateryjkę jezeli wogole jest :)

 

To przy okazji ja zapytam : do predkości 50km/h wskazówka prędkościomierza przy wolnym przyspieszaniu telepie sie i tak samo gdy powoli hamuje, gdy przekraczam 50 na godzine objawy ustępują. Wiecie może co nalezy na takie cus poradzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
To przy okazji ja zapytam : do predkości 50km/h wskazówka prędkościomierza przy wolnym przyspieszaniu telepie sie i tak samo gdy powoli hamuje, gdy przekraczam 50 na godzine objawy ustępują. Wiecie może co nalezy na takie cus poradzic ?

Wyszukiwarka się kłania :!:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ght=wskaz%F3wka

 

Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem i z tego co wiem to poprostu kabelki troszki zasniedziały :) no i sprawdz bateryjkę jezeli wogole jest :)

 

Hmm a gdzie tej bateryjki szukac ? Trzeba cos jeszcze rozbierać ? Nic takiego nie zauważyłem na tylnej ściance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
A może sprawdź bezpieczniki czy wszystko jest w nich OK.

Jako, że jestem tu nowy, to chciałbym się przywitac z Wszystkimi forumowczami. WITAM SERDECZNIE!!

Jestem SZCZĘŚLIWYM :) posiadaczem Micry K11 z 93 roku. Mój problem również dotyczy podświetlenia zegara, a mianowicie: jak kupiłem autko, to podświetlenie mi nie działało, wiec wymieniłem żarówkę na nową i teraz podświetla, tylko chyba za mocno. Powiedzcie mi czy na tej żarówce powinien być taki NIEBIESKI KONDONIK?? :P Bo ja go nie miałem od nowości, a jak tak to czy mogę gdzieś taki kupić. Wyczytałem też na forum, żeby sprawdzić bezpiecznik od zegarka. Wiem, że jest to bezpiecznik numer 17 i że jest on 10 A, ale niestety nie potrafię go zlokalizować wśród tych wszystkich. Czy mógłby mi ktoś wysłać zdjęcie z zaznaczonym bezpiecznikiem. Ja dziś postaram sie zrobic zdjęcie i zamieszczę je. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...