Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] mechanizm od szyb elektrycznych


Gość Bertland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem Serenę z popsutą elektryczną szybą od kierowcy. Jest tam pęknięty mechanizm i poklejony przez takiego mechanika i szyba nie podnosi się do końca. Ja tam nie zaglądałem ale mam mechanizm w domu od Mazdy Xedos i Mazdy 326. Nie wiem czy pasują bo nie rozbierałem. Czy ktoś wie czy podnośniki są podobne w autach japońskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasują na bank. Ewentualnie można spróbować dopasować po niewielkich przeróbkach z innej marki, ale nie będzie to łatwe. Sam poszukuję takowego do przeróbki, jednakże do tej pory nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Serenę z popsutą elektryczną szybą od kierowcy.

ja też ale u mnie nie było wcale mechanizmu,znależć lewy graniczyło z cudem więc kupiłem prawy i po paru modyfikacjach działa jako lewy :one:

Jeśli masz inne mechanizmy może jakaś część podpasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Bertland

moj nissan ma dwa szyberdachy, ten drugi był popsuty, okazało się, że są pozrywane linki. I wiecie, że udało mi się kupic linki na allegro za 150zł? teraz super działa i jestem zadowolony. A z szybą od kierowcy do dzisiaj mam problem, nie mogę dostać mechanizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonzo ja nie jestem taki biegły w internecie i nie bardzo rozumiem gdzie mam wejść,

za bardzo nie łapie o co Ci chodzi :029:

może spróbujesz to opisac po krótce jak tego dokonałeś

Po krótce powiadasz

Prawy mechanizm wsadziłem w lewe drzwi i po wywierceniu parunastu otworów w drzwiach udało mi się znależć taką pozycje w której dział prawie tak samo jak lewy.

A jeszcze jakieś cięcia wykonałem ale nie potrafie powiedzieć w którym miejscu i działa :one:

A generalnie moja propozycja jest aktualna chcesz możemy sie spotkać podjedz do mnie (w końcu z poznania nie jest daleko )zdejmę Ci tapicerke i sobie zobaczysz co nawywijałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bertland

Dobry pomysł, muszę znaleźć tylko troszkę czasu i dam znać. Nawet jeszcze nie przymierzałem tych mechanizmów od Xedosa i Mazdy 626, które ma mój brat. Aha muszę załatwić lewy mechanizm a wiem kto ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ludziska ALLEGRO i telefon czyni cuda aktualnie w Lesznie rozbierają serene 2.0 na części wystawili klapę tylnią z szybą bez osprzętu za 450 zł kup teraz, dzwoniłem i pytałem o inne części to się do niej dopiero zabierali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaję namiary Leszno tel.608-600-413 w tej chwili sprzedają blacharke na ALLEGRO , ze zdięć wychodzi że rozbierają ANGLIKA pełna opcja elektryki

 

[ Dodano: Nie 23 Wrz, 2007 07:49 ]

Bertland sprawdziłem Leszno jest mechanizm 180-160 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

posiadam serenę 1,6 1993 elektryczny mechanizm podnoszenia szyby prawa strona padł, czy od innego samochodu nissan przypasowałbym.bo na allegro do syreny za dużo sobie żądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...