Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rodzaje przepustnic w sr20de


Gość antoniq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Nie wiem czy mój problem umieszczam w dobrym dziale, bo dotyczy on głównie silnika który montowany był również w sunnych i almerach, ale w wersji 115KM montowany był chyba tylko w primerach... Otóż moje pytanie brzmi, czy we wszytkich silnikach 2.0 (tych słabszych 115KM i tych mocniejszych 143-150KM) była taka sama przepustnica 60mm??? Już mówię poco mi ta informacja. Mam swifta GTi i jedną z najprostszych przeróbek poprawiających dobre samopoczucie kierowcy jest zmiana seryjnej (45mm) przepustnicy na tą z sr20de :D Chcę sobie taką sprawić tylko nie wiem czy podejdzie każda jedna (nawet ta ze słabszej wersji) bo ta z wersji GT podchodzi napewno. Generalnie jestem wielkim fanem nissana, mam i miałem ich w domu już sporo :one: Jak ktoś ma taką przepustnicę na zbyciu to niech da znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, wydaje mi się, że przepustnice w P10 i P11 byly o takiej samej średnicy , natomiast na pewno różnej średnicy sa przeplywomierze. Ten z P11 jest większy. Cena używki w okolicy 150 zl.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale P10 i P11 to kolejne modele primery tak? Do obydwu z nich montowane były te same silniki tak? Ja pytam o różnice wersji podstawowej z dwulitrowym silnikiem i wersji GT, czy w tych silnikach przepustnice były dokładnie takie same (tej samej średnicy), i czy mogę z powodzeniem kupić i montować przepustnicę ze słabszego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Jako że wg VIN-u stałem się posiadaczem Primery P11 z silnikiem SR20DEL (Low Power Engine = 115km) to pytanie brzmi - czy nie ma on zmniejszonej przepustnicy?

 

W wątku o SR2 DEL czytałem, że jest taka możliwość. 11.11 będę rozbierał i zmierzę, ale nie wiem czy już nie szukać większej na podmianę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...