Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy ktoś ma KME Diego w QG18DE???


Gość Pachoł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zamierzam założyć instalacje gazową do Primy 2000r, silnik jak w topiku, i jestem ciekaw jak ta instalacja z nim współpracuje. naczytałem sie już tutaj o przeróżnych instalacjach, ale KME jakoś jest najczęściej chwalone. Dlatego proste pyt, czy ma ktoś ta inst dokładnie z tym silnikem i jak mu sie sprawuje?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chwali swoją :-) ja mam Landi Renzo Omegaz i bardzo sobie ja chwalę.

najważniejsze zebys założył sekwencje w zakładzie, który ma juz doświadczenie ........

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zamierzam założyć instalacje gazową do Primy 2000r, silnik jak w topiku, i jestem ciekaw jak ta instalacja z nim współpracuje. naczytałem sie już tutaj o przeróżnych instalacjach, ale KME jakoś jest najczęściej chwalone. Dlatego proste pyt, czy ma ktoś ta inst dokładnie z tym silnikem i jak mu sie sprawuje?

pozdrawiam

 

Cześć

 

Ja mam dokładnie to o co pytasz we wrześniu minie dwa lata i jak narazie bez żadnych problemów pracuje idealnie :D .

Zgadzam się z Oskarem zakład warunki gwarancji i doświadczenie (opinia o gazownikach) są bardzo ważne. Warto dać parę złotych więcej i nie ryzykować z pseudo fachowcami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, teraz tylko znaleźć porządnego gazownika w okolicach koszalina. Byłem u jednych to mi powiedzieli ze nie zakładali jeszcze sekwencji w Nissanie ale chętnie spróbują... podziękowałem;/ może ktoś już zakładał sekwencje do nissana, w koszalinie lub okolicach? a tak off topik STANI jak u Ciebie z olejem, bierze? ja przejeździęłm swoją dopiero tysia i nie mam jeszcze rozeznania, robie rozeznanie[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejechałem ~ 30tyś. i jak do tej pory nie zauważyłem żadnych ubytków ( trzyma stan od wymiany do wymiany, a wymieniam często bo co 10 tyś.).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...