Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wskazania poziomu paliwa


Gość 1bratek

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnim tankowaniu, nieco ponad pół baku, wskazania poziomu paliwa zaczęły szaleć. Mianowicie zdarza się, że wsiadam do swojego Nissanka a on mi na to że paliwa jest full. 2-3km i wskazanie wraca na swoją pozycję. Całość zdarzyła się więcej niż raz.

 

Ktoś miał coś takiego? Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pod tylną kanapą masz dojście do czujnika poziomu paliwa w zbiorniku. Proponuję rozebrać przejrzeć i wyczyścić cały mechanizm pływaka. Pozdrowienia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam ten sam problem, a w którym miejscu jest dostęp do pływaka jeżeli można bliżej prosić o jakieś wskazówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieś tylne siedzisko i wykręć tylne oparcia. Zobaczysz taki czarny dekiel w kształcie jajka jak dobrze pamietam, musisz go zdjąc i już masz dostęp do pływaka. Tylko trzeba go jeszcze wykręcić. Zabezpiecz sobie zdiornik, żeby żaden syf Ci nie naleciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem....z czasem przestało mnie to wkurzać....ale jak sie okaże że przeczyszczenie pływaka coś pomoże to dajcie znać, ja swoj też wyczyszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieś tylne siedzisko i wykręć tylne oparcia

Cześć. W P11 wystarczy podnieść siedzisko (pociągnąć dwa uchwyty, bez odkręcania). Dekielek jest centralnie pod spodem, dostęp - bajka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...