Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coś piszczy po rozruchu


Gość Gringo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

nie mówcie że mam szukać bo nie ma :P

 

Mam problem tego typu,od niedawna zaraz po odpaleniu auta słychać leciutkie popiskiwanie, jak dodaje gazu to cichnie,ale jak wraca na wolne obroty to znów popiskuje...jak sie przejade kawałek to juz tego nie ma :/ Niby nic,ale wkurza mnie jak rano odpale auto i pisk wydobywający sie od mojej P11 odbija sie od obok zaparkowanych aut. Czy ktoś wie co to może być? Kręcenie kierownicą nie ma wpływu na natężenie pisku.

 

Z góry dzięki za rady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

wielkie dzięki za naświetlenie tematu, nie miałem czasu na weekend podjechać do serwisu,ale w tym tygodniu juz będę musiał to zrobić.

 

Dzięki jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

wielkie dzięki za naświetlenie tematu, nie miałem czasu na weekend podjechać do serwisu,ale w tym tygodniu juz będę musiał to zrobić.

 

po hu Ci serwis :D macha w góre,klucz do łapy i troszke kręcenia nikomu nie zaszkodziło :P :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kopić nowy i wymienić ja za japoński płaciłem 18zł nie ma sensu bawic sie w naciaganie bo na ogół jak piszczy to znak ze zbliza sie okres wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...