Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

widział ktos takie lampy?


Gość palmer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda fajnie ale ta siatka w grillu to żenada. Tuning ze sklepu metalowego
masz racje ale nie mowie tu o całej reszcie auta tylko konkretnie o lampach . pokazałem foto matce a ona do mnie tę siateczke chcesz kupic? bueheh nie miałem juz siły mowic o lampach

 

[ Dodano: Sob 23 Cze, 2007 14:26 ]

cena? 1800 zł !juz wole poxiline i sam działac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piterP11sz-n

witam jak narazie lampy spisuja sie bardzo dobrze, przechodza przeglady rejestracyjne, i kontrole policji , celowo szkla reflektorow zostaly tak wypolerowane zeby nie usunac znakow firmowych nissana i swiadectw homologacji to wystarczy zeby policja przestala sie czepiac, co do grila to zdjecie bylo robione akurat po spotkaniu z psiakiem ktoremu akurat chcialo sie przebiec przez ulice ,widac efekty tez na masce i zderzaku , wstawilem siateksa na sztuke teraz juz jest inny grill. :) pozdrowiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak cenowo sie to przedstawia :?:

Efekt całkiem całkiem ;) , jestem ciekaw jak to działa w rzeczywistości i różnych warunkach atmosferycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piterP11sz-n

cenowo sprawa przedstawia sie moim zdaniem nie tak zle 1500 za przerobienie lamp , nowe zarniki i przetwornice philipsa mysle ze krzywdy nie ma . Co do dzialania lamp to sa naprawde ok, nie paruje nic bo sa hermetycznie zamkniete ,a skutecznosc o niebo lepsza niz seryjnych lampionow.Nawet dlugie swiatla sie poprawily. Testuje te lampy juz drugi rok i wszstko dziala jak powinno. Firme pana Piotra moge z czystym sumieniem polecic, u mnie zrobili kawal solidnej roboty. Z tego co wiem to mozna im wyslac lampy a oni je przerobia i odesla, ja mialem blisko wiec udalem sie osobiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak ale sprawa sie przedstawia inaczej polerowanie 300 zł( to jest maks) plus zarniki bosch 500 zł czyli razem 800 a nie 1800 tytle mi powiedział gosciu jak zadzwoniłem

wiec wole sam kleic' hehe fajie to wyszło ale 2000 to mam 17'' bo u nas na " zachdzie troszke taniej jest" wiec wiesz sucha kalkulacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter więc kosztowało cie to 1500 dwa lata temu dziś podobno 1800 sam szukałem firmy co by mi tak zrobiła ale nikogo co primere naszą chciał zrobić nie znalazłem

dwa lata bez awari to już coś możesz o nich widze powiedzieć

lampy tak jak widać na zdjęciach a instalacja elektryczna do nich coś przerabiana była a spryskiwacze obowiązkowe przy takich lampach też masz :?: a jak długo ci to robili :?:

a grilem z siadki się nie przejmój mi wyłamali orginalne ramki wstawiłem na szybko siadke i do dziś spoko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piterP11sz-n

Witam jesli chodzi o instalacje elektryczna to sprawa wyglada bardzo prosto - wtyczka na h1 zostala obcieta plus i masa polaczona z przetwornnica a ta z zarnikiem , na wszelki wypadek dostalem wtyczki na h7 , zeby w razie co mogl wrocic do zwyklych zarow( w przypadku klopotow z przegladem lub spotkania z nadgorliwymi strozami prawa ;) , nigdy ich nie uzylem , profesjonalna robota zapewniam, wszystko ladnie , pochowane i po mocowane , wiec nic sie nie wala pod maska. Z tego co pamietam to cala operacja trwala nie dluzej niz 2h z tym ze jak sie zjawilem w firmie to czekaly na mnie juz wypolerowane szkla a soczewki byly wklejone w odblysniki, pozostla tylko wymiana tych elementow w moich lampach, montaz xenonow i po bolu.

'Co do spryskiwaczy to jestem w trakcie kompletowania ukladu z p11.144 ciezki temat z uzywkami, a jak uslyszalem cene w aso to

wbilo mnie w buty, wiec jak narazie jezdze bez spryskiwaczy, od czasu do czasu przemyje lampy i jest ok . wazna uwaga na koniec - polerowane szklo jest naprawde duzo bardziej praktyczne niz te wszystkie plastikowe szybki , poprostu sie nie rysuje, a wyglada tak samo dobrze. Istnieje tez mozliwosc (niedlugo z niej skorzystam ) wykonania kierunkowskazow przednich z gladkimi szybkami, ale to najlepiej kontaktowac sie z panem Piotrem. numery tel i adres e-mail jest na stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pitera gratuluje ale szkoda ze to towar niszowy ... dla mnie osobiscie nie musiały by to byc xenony tylko same cleary ale za ta kase to jak na moja kieszen drogo 800 - 1000 zł było by git . Co do twoich to z kierunkami beda wygladały grubo. spriskiwacze mozana zaadoptowac z galanta 92-96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...