Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy to prawda????????????


Gość skiper

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda, że w nissanie p11 (GX z 98r.) łańcuch rozrządu jest praktycznie dożywotni??

Kupiłem to auto z przebiegiem 130000, czy powinienem myśleć o wymianie łańcucha czy mam o tym zapomnieć???? I jeszcze jedno, czasami zapala mi się lampka ABS-u, co to może być???

Będę wdzięczny za pomoc!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ABS-u jeżeli zapala Ci się kontrolka to radzę posprawdzać czujniki, zębatki oraz kostki łączące. Jeżeli rozepniesz kostkę i będziesz mierzyć czujnik to powinien on mieć opór wynoszączy ok 1kohm i żadnego przejścia do masy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że w nissanie p11 (GX z 98r.) łańcuch rozrządu jest praktycznie dożywotni??

 

Teoretycznie prawda. Praktycznie wyglada to tak, ze z czasem wyrabiaja sie zebatki na kolach, lancuch sie moze wyciagnac, napinacz moze juz tak nie napinac jak nowy. Ale to wszystko bedzie slychac zanim sie cos posypie na dobre. Takze mozesz smialo jezdzic i sie nie martwic o rozrzad. Wazne zebys lal dobry olej i stosowal dobre filtry oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda????????????

A może by tak zmienić temat na jakiś konkretny, a nie czy to prawda, że... ale co, że rząd jest do d*py i politycy też :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...