Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Elektryczne szyby Almera


Gość matrix.m5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość matrix.m5

Witam wszystkich, mam Almere GX z 1997r i chciałbym zamontować w niej elektrycznie opuszczane szyby ,i moje pytanie gdzie mogę kupić dostać silniki do szyb (komplet do montażu wiązki przełączniki) czy kupić zestaw uniwersalny, co polecacie,może jakieś sugestie?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim GX -sie nie było wiązek - zaglądałem - jest tylko wolna kostka do podgrzewanych lusterek.

 

Co do uniwerstalnych mechanizmów to są do d....... bardzo dobre o ile ich nie używasz :D - a tak serio to kup oryginały z jakiegos rozbitka napewno będą dłużej i lepiej działały niż ten chiński shit

 

Słyszałem takie powiedzenie że jeżeli coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz rozbitka i negocjuj cene za caly komplet.

Co do wiazek elektryki to mozliwe ze juz masz, wystarczy zdjac boczek i sprawdzic.

 

To jest ta wiazka, ktora idzie do el. lusterek, czy powinna byc jakas dodatkowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta wiazka, ktora idzie do el. lusterek, czy powinna byc jakas dodatkowa?

Wiazka do przyciskow jest ta cienka, biala, jak do glosnikow.

Jesli ich nie macie to prosciej poprowadzic swoja moim zdaniem.

Z drzwi kierowcy powinno byc jak pamietam 5 przewodow, ewentualnie 6 jesli mase chcecie brac z budy a nie z drzwi.

1 - plus po stacyjce,

2,3 - para przewodow do silownika szyby pasazera

4,5 - para do sterowania gora/dol, lecaca do przycisku w drzwiach pasazera, jak pamietam to orygianlnie sterowanie jest masa

6 - ewentualna masa ze srodka auta lub aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji spytam czy lekko uchylona szyba (elektrycznie sterowana)po stronie pasażera też wam denerwująco brzeczy???? :(:

 

Tak :( dobija mnie to strasznie, ponadto powyżej 120km/h przy zamkniętych oknach powietrze wygrywa z uszczelkami i sobie gwiżdże co mnie nie miłosiernie wkurza :kosci: pytałem nawet w ASO ile kosztują nowe uszczelki i jak można było sie spodziewać gościu ZABIŁ MNIE CEANĄ 450 zeta za sztukę!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...