Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Proszę o rade!!


Gość Badhed

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem własnie nissana almere 2,2 td z 2000 roku. Wszystko jest mechanicznie ok, jednakfacet na przeglądzie zalecił jak najszybszą konserwację gdyż widzi coś na podłużnicy. Czy warto wykonywać taki zabieg czy tez poczekac co zima z nim poczyni;) I jeszce malutki problem, przy 110-120 km/h troszeczke kierownica wpada w dziwny rezonans,. czy to normalne??Dzięki za pomoc!!!

 

p.s

A tak wogóle witam wszystkich nissanowców!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z konserwacją nie czekaj,zabierz się za to jak najszybciej zeby zimą sytuacja się nie pogorszyła...co do wibracji na kierownicy sprawdz wywazenie kół,powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu tam podłużnica?

U mnie rdzewieje belka poprzeczna pod zderzakiem przednim ale nie czekam i konserwuję póki jeszcze jest co konserwować. w takich przypadkach zwłoka wpływa niekorzystnie. Kilka ciepłych dni i do podmalowanka.

A z kołami to niech Ci dobrze sprawdzą czy oponki niewyważone. Bo mogąbyć jeszcze nierówno starte opony lub krzywe felgi. Koła wtedy się wyważą a i tak będą drgały poprzez bicie - testowałem to u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jade do machera odebrac i sie wszystko wypytam. Opony są ok - chyba, że czegoś nie zauważyłem. Mowil o podluznicy, ale nie wiem czy nie chodzi mu o taką belke pomiedzy amortyzatorami, chyba na niej wszystko sie wtrzyma. W kazdy,m razie - co by nie bylo, zawioze do konserwacji, tylko ze tu leje w kolko;)A najlepiej jak jest upał!!

 

[ Dodano: Wto 26 Cze, 2007 09:42 ]

Znalazłem - dopiero teraz niestety 3 ogniska rdzy!! Pod szybą na tylnej klapie, jedną na suficie;) moze od kamyczka jakiegoś, oraz jedną pod drzwiami kierowcy.

Mam do Was pytanko

 

1. Czy usunięcuie takich ognisk to duży koszt, trzeba malować?? NIestety na blacharce zupełnie sie nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...