Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wzmacniacz do N16 FL


Gość Cronos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Moje pytanie dotyczy możliwości podłączenia wzmacniacza (a więc i subwoofera w moim przypadku :P ) do fabrycznego radia w N16 FL w wersji z automatyczną klimatyzacją. Da się coś takiego zrobić, czy też producent w ogóle nie przewidział takiej możliwości? :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne radia nissana nie posiada wyjścia na wzmacnacz. Trzeba zastosować przejściówkę aby mieć wyjścia na chince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne radia nissana nie posiada wyjścia na wzmacnacz. Trzeba zastosować przejściówkę aby mieć wyjścia na chince.

 

A nie zjara mi się tam nic jak tak to podłączę?

Nie powinno jeśli tylko wszystko dobrze podłączysz. Gdybyś pomylił kable to może być mały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne radia nissana nie posiada wyjścia na wzmacnacz. Trzeba zastosować przejściówkę aby mieć wyjścia na chince.

 

A nie zjara mi się tam nic jak tak to podłączę?

Nie powinno jeśli tylko wszystko dobrze podłączysz. Gdybyś pomylił kable to może być mały problem.

 

Ok, dzięki. :) Mam nadzieję, że nie pomylę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

albo kupujesz wzmacniacz ktory ma wejscie 'HI Input" i tam podlanczasz sygnal ktory idzie na glosnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJSzmer chiałbym się podłączyć do wątku ale pytanie dotyczy głośników do N16.

 

Chciałbym podłączyć z przodu nowe głośniczki do firmowego radia bez dokonywania żadnych zmian w instalacji (wzmacniacze, wymiana kabli) zostanie jedynie wytłumienie drzwi matami i dystanse z MDF-u.

 

Czy możesz mi powiedzieć czy poleciłbś mi ten zestawik??

http://www.allegro.pl/item213573951_phonoc...z_jedwabna.html

 

Czy w tym przypadku zalecana jest wymiana przewodów? Czy może zamiast tego zestawu polecisz coś lepszego? czy może to wystarczy? Czy dawać jakieś zwrotnice??

 

Dzięki za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxpaynemm, To jest punkt wyjscia. Tylko musisz wymienic te tweeterkina jakis inny model, moze byc Tonsil na jedwabiu. Te Philipsy to zwykla seria, montuja je w skodach, vw, seatach itd.itp.

 

Jezeli masz pieniazki i chcesz cos lepszego to oczywiscie mozna np. Alpine SXE (tu tez sa ostre tweeterki) lub pojsc dalej i zakupic zestaw firmy DLS (C6 np.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokoj z tymi phonocarami, na nich swiat sie nie konczy. jakosc tego jest marna, wymiana tweeterow, zakup dobrych zwrotnic tez sie nei oplaca. popatrz sobie na allegro sa zestawy Helixa, za ok 270zl,bije pod wieloma wzgledami o wiele drozsze zestawy jak Alpine czy Hertza. jakosc znakomita, przyjemny jedwabny tweeter, znakomicie dobrane zwrotnice. naprawde ladnie zagraja juz pod samym radiem.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość Lasswel

posiadam n16 z takim centralnym wyswietlaczem, oczywiscie radio fabrycznie wbudowane. Zastanawiam sie nad podlaczeniem jakiej tuby i wzmacniacza. Czy ktos moglby mi rozjasnic temat. Czy np. moje jakie ma wyjscia, jak dokladnie podlaczyc do wzmacniacza?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...