Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

(nie)pomalowane zderzaki


Gość EnDrIu WAWA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moj ma czarne lusterka a zderzaki w kolorze nadwozia.

 

Czyli przemalowane. Lusterka były w pakiecie ze zderzakami :)

 

Hmm ... no nie wiem. Zderzaki sa oryginalnie pomalowane (hmm ... chociaz ten tylny mial jakies dziwne zacieki). W roznych ogloszeniach widac Sunny ze zderzakami w kolorze nadwozia + czarne lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się mylicie nie wszystkie sunny miały malowane zderzaki. Wójka sunny wersja SLX z 92 r. ma czarne zderzaki (przód/tył) ja nowszą wersję LX i mam pomalowanie zderzaki w kolorze nadwozia.

Grill jest pomalowany cały, a żeberka powinny być czarne,

A co do tych "żeberek" paski w atrapie powinny być w kolorze nadwozia tak było u mnie i w innych autach też tak jest. Fajne alumki i kolorek tego autka. Z tą ceną to trochę przesadził. za 5500zł może bym kupił i nie wierz że spali te 5,5 w trasie jak weźmie 6,5 7l to jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli pojedzie 80-90km/h na 5 biegu to pewnie chwilowe spalanie wyniesie 5,5l.

 

U mnie minimalne bylo 6,8l / 100km, aczkolwiek przez te 100km jezdzilem jak przyslowiowy "dziadek". Zadnego ostrego przyspieszania.

P.S. taka jazda to masakra, to byl tylko test :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciekQBN

W Sunny po 93 roku grill jest w kolorze nadwozia, natomiast we wcześniejszych jest kratka w postaci plastra miodu i jest ona czarna.

 

Zastanawia mnie natomiast kwestia związku pomiędzy pomalowanymi zderzakami i lusterkami. Ja mam wersję LX z 93 r, pomalowane zderzaki, natomiast lusterka czarne. Auto na 100% bezwypadkowe, podobnie jest u mojego kolegi, wersja LX z 95r.

 

Z tym spalaniem to przesada troszkę, 5-5,5l na trasie to pali diesel a nie benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...