Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio P12


kipol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakie radio mozna podlaczyc w P12 tak aby wszystko dzialalo razem ze sterowaniem z kierownicy do tego czytalo mp3 (fajnie by bylo jak moznaby podlaczyc DVD i wykorzystac istniejacy wyswietlacz ale niekoniecznie) Czy to wogole mozliwe i czy jak sie wsadzi radio to czy cos odstaje czy nie i czy potrzeba jakies ramki specjalne do tego.

Najprawdopodobniej gdzies bylo juz to poruszane ale niestety nie mam za bardzo kiedy szukac.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sunny001

Pod ponizszym adresem jest urzadzenie do Nissana ktory posiada wyswietlacz 7 calowy czyli P12 . To urzadzenie pozwala na podlaczenie video out. Nie wiem czy to dziala tak jakby sie chcialo ale wiem ze na Niemieckim forum goscie pisali ze przez to podlaczaja sobie odtwarzacz DVD i maja obraz na wyswietlaczu w P12

 

http://www.conexx-video.de/shop_neu/artike...Primera_7_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiada wyswietlacz 7 calowy czyli P12

 

Czy to jest cały wyświetlacz czy co?? i czy na tym beda tez standardowe funkcje np. klima i kamera cofania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sunny001

Z tego co sie doczytalem powyzsze urzadzenie jest dodatkiem co oznacza ze normalnie bedziesz mial funkcje orginalnie tak jak teraz a po podlaczeniu interfejsu plus odtwarzacza mozna dodatkowo na wyswietlaczu w P12 ogladac DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Właśnie kupiłem primere P12 2003 r. i okazało się że nie działa odtważacz CD. Radio wyjąłem i poszedłem do handlarza który mi sprzedał samochód i ten pozwolił mi wymontowac podobne radio z innej primery. Po założeniu go okazało się że w moim aucie ono nie chce działać. Jakby było zablokowane. Dowiedziałem się w aso ze radio jest w jakiś sposób skomunikowane z immobilaizerem i nie będzie działać, jednak w aso mi nie pomogą. Czy jest jakiś sposób aby to radio zadziałało w moim aucie? Jako to skomunikować? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do powyzszego postu

 

Nie wiem skad jestes bo nie piszesz , ale jesli masz zepsute radio CD i chcesz go naprawic to mozesz sprobowac w Serwisie Clariona na ulicy Racławickiej w Warszawie. Chlopaki juz tam troche znaja temat cd i dvd z Primer P12 , juz troche tematow przerabiali, sam bylem juz kiedys ich klientem i poradzili sobie z tematem z ktorym nie mogl sobie poradzic autoryzowany serwis ASO T&T zaborowscy w Warszawie :D smiechu warte autoryzowany serwis buahahahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź ale już nie mam tego problemu. Poprostu miejscowy zdolny elektryk naprawił mi odtwarzacz cd i nie muszę zamieniac radia. Okazało się że w środku była moneta 2 centowa, która spowodowała zwarcie i spalenie czegoś tam. On to wymienił i wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...