Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Migająca kontrolka check w 2,0TD


Gość Skała

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po przekręceniu kluczyka kontrolka check zamiast normalnie się zapalić zaczęła pyłgać.Po uruchomieniu silnika zgasła.Przy kolejnym uruchomieniu zaczęła migać.Silnik pracuje normalnie.Wcześniej check czasem się zapalał ale nigdy nie migał.Czy ktos miał coś takiego?

 

[ Dodano: Nie 08 Lip, 2007 18:27 ]

dodatkowo nie pali się lampka imobilajzera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spuść wodę z filtra paliwa lub jeszcze lepiej wymień jak nie był wymieniany długo - po pierwsze

 

Jeśli masz P11 to zrób sobie autodiagnostykę.

jest w dziale zrób to sam na głównej stronie - po drugie

 

dodatkowo nie pali się lampka imobilajzera

po wyjęciu kluczyka powinna migać...

spaliła się dioda, odlutowała się gdzieś ?

padła elektronika (jeśli tak to chyba by nie dało odpalić auta miałem - tak w punto) ?

Dużo niewiadomych...

 

Pozdrawiam - Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartecki

jesli miga po przekreceniu kluczyka

to znaczy ze imobilajzer ... albo cos z kluczykiem albo cos z modułem

zobacz jak bedzie na zapasowym kluczyku

pozdr

Bart

 

Dziś po przekręceniu kluczyka kontrolka check zamiast normalnie się zapalić zaczęła pyłgać.Po uruchomieniu silnika zgasła.Przy kolejnym uruchomieniu zaczęła migać.Silnik pracuje normalnie.Wcześniej check czasem się zapalał ale nigdy nie migał.Czy ktos miał coś takiego?

 

[ Dodano: Nie 08 Lip, 2007 18:27 ]

dodatkowo nie pali się lampka imobilajzera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli miga po przekreceniu kluczyka
dodatkowo nie pali się lampka imobilajzera

pozwalam sobie ponownie wskazać - koledze właśnie nie miga (chyba) kontrolka w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartecki

ale jak pisze ze jesli miga check po przekreceniu kluczyka to oznacza ze cos z imobilajzerem :))

 

jesli miga po przekreceniu kluczyka
dodatkowo nie pali się lampka imobilajzera

pozwalam sobie ponownie wskazać - koledze właśnie nie miga (chyba) kontrolka w ogóle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić autodiagnostykę-po zblokowaniu na chwile i rozłączeniu check miga znacznie wolniej i po wyjściu z diagnostyki wyłączeniu i włączeniu zapłonu wszystko jest ok.po zapaleniu check gaśnie.ale po zgaszeniu silnika kontrolka imobilajzera nie działa i po ponownym włączeniu zaplonu miga b. szybko i nic się nie zmienia po uruchomieniu silnika.Chyba po ponownym włączeniu zapłonu pokazuje że coś nie tak z imobilajzerem.

 

[ Dodano: Pon 09 Lip, 2007 21:37 ]

W filtrze nie było wody.Na noc odłączyłem akumulator-zobaczymy rano co będzie.

 

[ Dodano: Wto 10 Lip, 2007 23:48 ]

Po podłączeniu akumulatora wszystko wróciło do normy.Dioda imobilajzera świeci check normalnie gaśnie-nie wiem tylko co było przyczyną tych anomali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...