Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GAZ w Primerce a deszczowa pogoda...


Gość Pafcio Lublin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał L

U mnie jest ok. Może warto przejżec przewody wysokiego napięcia, kopułkę i świece. :-k

Większa wilgoć podczas deszczu i może dlatego silnik gorzej chodzi :wink:

 

 

 

W10 the best :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Posłuchajcie mam takie pytanie bo juz sam nie wiem, według Mnie i własnej obserwacji jak na dworze jest duża wilgoć lub pada deszcz to wydaje mi sie lub tak jest ze autka na gazie tracą odrobine mocy co wy na to też coś atkiego macie czy tylko mi sie wydaje czekam na opinnie od właścicieli aut z Gazownią :D
otworz maske w nocy jak jest tak wilgotno odpal silnik jesli masz juz slabe przewody WN to zobaczysz male iskierki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bruneros
Posłuchajcie mam takie pytanie bo juz sam nie wiem, według Mnie i własnej obserwacji jak na dworze jest duża wilgoć lub pada deszcz to wydaje mi sie lub tak jest ze autka na gazie tracą odrobine mocy co wy na to też coś atkiego macie czy tylko mi sie wydaje czekam na opinnie od właścicieli aut z Gazownią :D

 

gaz raczej nie ma tu nic do rzeczy.... inna sprawa ze jak pada deszcz to ja np. pedal gazu traktuje troszke lagodniej :-) stad i jazda bardziej zamulona ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak jezdzilem w czasie deszczu, to musialem z dwojki ruszac, bo na jedynce to tylko kolka buksowaly w miejscu :)

Oczywiscie przy spokojnym ruszeniu bylo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto przejżec przewody wysokiego napięcia, kopułkę i świece. :-k

Większa wilgoć podczas deszczu i może dlatego silnik gorzej chodzi :wink:

 

ja bym sie przychylil do tej teorii takze,wilgoc i slabe przewody WN to nie jest dobrana para :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dante79

Witam raz jeszcze :D dzięki za wszelkie uwagi kabelki mam chyba Ok bo je sprawdzałem, ale nie wiem jak jest z kopułką bo przypomniałem sobie włąsnie ze jak gazownik mi robił jakąs regulacje to w okolicach kopułki walną go prądzik więć prawdopodobnie tam coś jest nie tak dokłądnie to chyba jest coś nie tak z tym krótkim kablem idącym od kopułki dalej bo w okolicach włąsnie jego pojawił sie nieoczekiwanie prąd. Powiedzcie mi jak sprawdzic stan kopułki można ją jakoś oczyscic samemu czy lepiej udac sie do jakiegoś szpeca? Bo powiem szczerze prąd to dla mnie jeszcze ciemna magia. Dzieki raz jeszcze za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to do obczyszczenia kopulki nie potrzebujesz zadnego speca, zdejmujesz kopulke, bierzesz drobny papierek scierny i sobie obczyszczasz styki :D powodzenia w dzialaniu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...