Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio Bose w Maximach


Gość Crush
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest jakas mozliwosc przestrojenia radia tak zeby odbierał parzyste fale , a nie tylko nieparzyste ??

bo w polsce troche mało stacji nadaje na takich falach , no i szkoda ze nie ma RDS ale cóż , dzwiek jest super , glosniki wysmienite , musze przyznac ze sprzet najwyzszej klasy .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznac ze zestwaw ktory naglasnia maximki jest wysmienity.

 

A co do przestrojenia radia to musialbys podjechac gdzies co sie tym zajmuja.

 

Powdzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

byłem dzisiaj w AudioComplex w Poznaniu i niestety nie da rady nic z tym zrobic , nie ma możliwosci przestrojenia radia, pozostaje jedynie nowe radio , ale to juz nie to samo , Bose pasuje do tego samochodu idealnie , no coz pozostaje słuchac jednego radia , no ewentualnie jeszcze R.Maryja !!!! , , albo przerzucic sie tylko na płyty , i tak chyba zrobie robie bo niechce rezygfnowac z tego radia , a pozatym panowie stwierdzili ze radio i taj napewno jest słabe , bo radia fabryczne podobno sa z najtańszych komponentów , i ze tylko baja napis Bose , ale wydaje mi sie ze nie dokońca mieli swiadomosc o jakim radiu mowa !!!

 

to by było na tyle wiec radio pozostaje bez zmian

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napweno rozmawialem z jakims "nieoswieconym" pracownikiem. System Bose w tym samochodzie to prawdziwa rewelacja. Soczysty sopran i gleboki bas. Czego mozna chceic wiecej. I w dodatku nigdy nie mialem problemu ze znieksztalceniem dzwieku przy duzej glosnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i taka jeszcze ciekawostka: kazdy glosnik ma swoj wlasny zmacniacz a w radio wbudowany jest tylko przedwzmacniacz. Dla tych co sie mniej badz wiecej orientuja nie trzeba juz chyba tlumaczyc skad ta jakosc dzwieku w maximach z tym systemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to ciekawe , tego nie wiedzialem ze kazdy głośnika ma swoj wzmacniacz , niezle tylko teraz mnie zastanawia czy jak załozy sie inne radio ze wzmacniaczem , czy nie beda przeszkadzac te na głosnikach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

myslalęm o ząłozeniu nawigacji 2din w miejsce naszego Bose , powinan pasowac od skody badz vw , sa idealnie prostokatne tak jak nasze radio , ale co z tymi wzmacniaczami na glosnikach , nie spala sie głosniki jak jeszcze bedzie wzmacnaicz przy radiu ??? , a i tak jestem ciekaw czy pasowała by idealnie ta nawigacja od vw ?? moze ktos cos wie , bo od nissana nigdzie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powalasz pytaniami. Najlepiej jakby to radyjko mialo wyjscie przedwzmacniacza, wowczas nie ma obawy ze cos pojdzie. Ale nawet jesli nie ma to powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacu ma racje.

 

Radio BOSE jest bez zasilenia... kompletnie 0W... kazdy glosnik ma swoj wzmacniacz... ja zmienilem radio z BOSE'a na Pioneer'a i gralem na glosnikach BOSE'a ale za to ze radio Pioneer jest zasilane i kazdy glosnik...jak podglosilem na #1 na radiu to juz dawalo...radio dochodzi do 50 (naglosnienie) ale moglem max podejsc do #8 i juz glosniki siadaly prawie.... teraz zmienilem caly systemik i jest luzik (jeszcze tylko nowe radyjko)

 

Nie maja Euro wersje BOSE'a? Moze takie radio bys dorwal... nawet od innego nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo to zdjecie tak wyglada , albo to radyjko zweza sie u dołu , wiec nie za bardzo edzie pasowało do naszedo otworu :( , ale moze to tylko subietywne odczucie , moze to poprostu znieksztlcenie powstałe na zdjeciu , sorry za takie proste pytania , ale wlsnie o chodziło ze jak bym zrobił za głosno to mogłyu by sie głosniki zjarac , wiec dzieki za odpowiedz

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czy to0 mozliwe zeby dobre Bose na allegro kosztowało takie marne grosze ??

czy kazdy system bose nie ma wzmacniacza i dlatego głosniki sa ze wzmacniaczem ?? czy tylko te oryginalne w maximach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe te convertery , oczywiscie pewnie tylko w USA mozna je kupic ??

ile kosztuja takie cuda i ciekawe czy działało by , to znaczy czy łapało by parzyste stacje ?? , bo narazie tylko mi łapiej jedna stacje w Poznaniu na nieparzystych :(

jesli cos takiego by wystarczyło załozyc to dlaczego mi nie powiedzieli tego w "niby specjalistycznej" firmir Car Audio Complex , jesli wiedzieli ze cos takiego jest i nie powiedzieli , znaczy ze chcieli mnie naciagnac na radio za 4 tysiaki 2dinowe , ale naszczescie jeszcze powiedzielisci mi o tych głosnikach ze wzmacniaczami , bo jeszcze bym musiał kaska na glosniki sypnac

 

 

pozdrawiam

i jeli converter robi too czym mysle nie polecam nikomu AudioComplexu w Poznaniu , unikajcie ich bo to naciagacze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz co , tak to przegladami i chyba nie zadziała tak jak mysle , to zmienia chyba tylko zakres czestotliwosci a nie zmienia na parzyste po przecinku :(

ale nie znam za dobrze anglika wic nie doczytałem wszystkiego

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość Gruzin87

Witam. Podlacze sie do tematu. Mam takie pytanko czy w takim radiu http://moto.allegro.pl/item541446802_nissa...odtwarzacz.html jest wyjscie na wzmacniacz? Bo mam takie same w maximie i chcialbym do oryginalnego zestawu dodac suba. Moze juz ktos tak przerabial audio w Maximie a33, to prosilbym o informacje. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam wszystkich. 

Tutaj jestem nowy bo od wczoraj mam Maximkę IV gen USA. Do tej pory jeździłem (i jeździł będę nadal ) Fordem Explorerem 4.0 V6 z 96 roku ale naleciało mnie na plaskacza i trafiłem w Nissanka. Ma on niestety kilka wad do ogarnięcia ale wcale nie tak wiele a pierwsze co bym chciał zrobić to mały babol w radiu. Oczywiście oryginał Bose i działa jak najbardziej ale co jakiś czas gubi wyświetlacz. Znaczy wyświetlacz gaśnie bez powodu a po jakimś czasie zapala się znowu. Nie zauważyłem zależności od wstrząsów ale coś musi nie stykać. Macie pomysł co sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...