Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MP4 pod wejście od zmieniarki


Gość sulej44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie problem. ile kabli masz do zmieniarki? masz osobno chinche i osobno kabel sterujacy? jesli tak to mozesz odlaczyc chinche od zmieniary i jakosc probowac podlaczyc pod mp4ke. wiadomo, zmieniara musi byc podlaczona bo inaczej radio jej nie wykryje i nie przelaczy sie na zewnatrznezrodlo dzwieku. kiedy przelaczysz radio na zmieniarke to wtedy zrodlem dzwieku bedzie ta mp4ka i wtedy bedziesz mogl sobie nia sterowac. troche zahgmatwanie to napisalem ale mam nadzieje ze wiesz ocb. to jedyna opcja jaka mi przychodzi do glowy.

zerknij moze ten Twoj Kenwood ma wejscie AUX-In-wtedy bez problemu sobie podlaczysz to urzadzenie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kenwod ma z tyłu 3 wejścia: antena i dwa pozostałe sa wydaje mi sie do zmieniarki, nie ma innych niestety. A zmieniarki nie mam w samochodzie i zastanawiam sie czy da rade przez kabel chinch ---> i i każdy "drut" na odzielną końcówke i wtedy przez trenkabel mp3 do radia...

nie wiem tylko co z ewentualną masą trzeba zrobić;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kenwod ma z tyłu 3 wejścia: antena i dwa pozostałe sa wydaje mi sie do zmieniarki, nie ma innych niestety. A zmieniarki nie mam w samochodzie i zastanawiam sie czy da rade przez kabel chinch ---> i i każdy "drut" na odzielną końcówke i wtedy przez trenkabel mp3 do radia...

nie wiem tylko co z ewentualną masą trzeba zrobić;/

to sa wejscia zapewne sygnalowe od zmieniarki, dobrze kombinujesz z tym laczeniem ale obawiam sie ze nie wlaczysz radia w tryb ze tak powiem zmieniarki bo po porstu jej nie wykryje, tym samym radyjko nie bedzie "zaciagac" dzwieku z mp4ki.. :/

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dziś już kombinowałem przy tym i lipa, wszystko niby ładnie, ale radio nie wykrywa zmieniarki;/ hmmm może będe kominował dalej ale za bardzo nie wiem co można wymysleć do tego;/

czekam na porady dla dobra ogólnego;p

u kumpla jak patrzyłem to od zmieniarki leci jeszcze trzeci kabel ale nie wiem od czego- on też bo on tlyko jeździ swoim dupowozem...;/ może ktoś powie do czego on jest... bo bć może trzeba jakieś napięcie lub coś w podobie wpuściuć niby ze zmieniarki do radia spowrotem żeby był zamknięty obwód...??;>;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, mowielm ze tak bedzie. ten tryeci kabel to wlasnei kable sterujacy zmieniarki zapewne.. zapewne stykniecie ktorys pinow spowoduje ze radio da sie oszukac, ale musialbys miec ten kabel no i schemat do niego.. Mozesz tez zapytac sie jakiegos elektronika ile by chcial za wyprowadzenie takich kebelkow wejscia (zakladajac ze masz kaseciaka i kaset nie uzywasz pozbylbym sie wlasnie kasetki i z tamtego miejsca wyprowadzil kabelki. Z tego co wiem zeby to gralo musialbys miec wlaczona wtedy kasete ale to chyba nie problem :) kombinuj, to rozowazanie bedzie lepsze jakosciowo niz kupno tej kasetki transmitera za parre pln na allegro ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transmiter to jest dla mnie... gów... za przeproszeniem...;] i dlatego kombinuje

a jednak nie jest aż taki tragiczny jak mi sie wydawało...

od biedy może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co zakupiles? kasetke czy ten transmiter fm? bo powiem Ci ze tania kasetka jest o wiele lepsza od najtanszego shitowatego trasmiterka fm, przynajmniej nic nie buczy i nie ma takich zaklocen-wiadomo jakosc tego jest kwestia otwarta. te drozsze sa juz o wiele lepsze ale moim zdaniem szkoda na nie kasy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasete w saturnie za 19.99 i musze przyznać że spodziewałem sie o wiele gorszych efektów, a nie jest az tak strasznie, powiem nawet że da sie śmiało słuchać, sprawdzimy za pare godzin jak mi dojda nowe głośniki na przód;]

ale jak za te pieniadze to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem kiedys kiedys tez kasetke firmy Vivanco cyz cus takiego-tez nie narzekalem-gralo to lepiej niz radiostacje :D tylko trzeba z tym uwazac bo kabelki sa strasznie cienkie i mozna to szybko ze tak powiem zespuc ;) kolega natomiast nie chcial kasetki i kupil transmiter na allegro-tego samego dnia jeszcze go spalil z nerwow jak uslyszal jak to gra.. :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...