Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

primerka W11muli


Gość jerry343

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jerry343

Co to może być?

przed zagazowaniem mojej W11 2.0 wymieniłem świece,palec i kopułkę.Wczoraj odebrałem,dzisiaj po mieście nie szło jeżdzić.Każdy start na światłach to najpierw kangur potem dopiero do przodu.Po jeżdzie z mechanikiem z laptopem i korekcie jest o wiele lepiej/dostawał za dużą dawkę gazu/.Ateraz uwaga!od 0 do 3 tyś obrotów jest ok.,ale od 3-4 tyś zaczyna mulić, nie przyspiesza płynnie tylko skokami.Przymuli, puści znowu przymuli i znowu puści.Wyczułem że popuszczenie pedału gazu i jego depnięcie powoduje zryw.Ale tak sie nie da jeżdzic na dłuzszą metę.Będę wdzięczny za podpowiedzi.Acha.Nie wymieniałem filtru pow. bo mechanior przeczyscił i powiedział,że dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest to po zagazowaniu to masz odpowiedź. Z jazdy z laptopem wnioskuje że masz sekwencje, może dali za mały parownik i nie wydaje przy większym zapotrzebowaniu na gaz, może masz za małe dysze wtryskiwaczy, a może poprostu trzeba lepiej dograć mapę, a jeżeli jest to świeżo założona instalacja to daj jej się ułożyć, po około 1500 km jak już wszystko się poukłada wtedy możesz na poważnie zacząć z tym walczyć chociaż tu wydaje mi się że to ewidentnie wina gazownika i źle ustawionej mapy gazu, bo chyba coraz mniej jest zakładów gdzie źle dobierają elementy instalacji. Jak masz gwarancję na wszystko to mają problem i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jerry343

do bullitt

Nie dodałem poprzednio,że to mulenie przy przyspieszniu pow 3 tyś.niestety występuje /choć tego aż tak nie czuć mocno ale, lekko się zadławia/ na benzynce.Gazownik podpowiada przepływomierz lub coś z rozrządem.Być może konieczna będzie wizyta w serwisie w Gdańsku,bo moja Primerka ma japońskie wyjscie na kompa, a w moim mieście z tego co się orientowałem to nikt nie ma takiego wejścia.Tu apel do klubowiczów z Trójmiasta ,może ktoś podpowie gdzie ewentualnie podjechać,nie musi byc to ASO,ale solidny mechanior od Primerek.????!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerry343 poszukaj w archiwum LPG.

A jeżeli nie działo się tak przed montażem instalacji, to wina LPG.

A pytania związane z LPG zadawaj w dziale do tego przeznaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...