Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyjęcie radia N16


Gość Brt85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z moim radiem, gdy chcę wyjąć płytę słychać jakieś cykanie. Płyta się nie wysuwa, odtwarzacz też jej nie widzi. Do tej pory wszystko było OK. Próbowałem ją dziś wyjąć obcąszkami, ale nic z tego nie wyszło. Prawdopodobnie będę musiał wyjąć całe radio:/

I pytanie do was: Jak to zrobić? Jak się dostać do niego? Czy będę musiał zdejmować cały kokpit?

Radio było montowane seryjnie w salonie. Oznaczenie na radiu to CY460, jeżeli to coś pomoże...

 

853135-4[1].jpg

Tak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapiesz za tę ramkę obejmującą od dołu i z boków kokpit (tę powyżej zapalniczki- tę na której masz uchwyt na siatkę na zakupy - w Twoim przypadku jest tam przytwierdzony ten kwadracik - nie wiem co to) i szarpiesz ramkę do siebie - jest na zatrzaskach więc odskoczy.

Oczom Twoim ukażą się 2 śruby króre odkręcasz i pociągasz cały kokpit tak samo do siebie razem z nawiewami panelem centralnym sterowania (zostaje tylko ekranik)

Odpinasz kostki od panelu sterowania i wyłącznika św. awaryjnych i kokpit masz zdjęty.

4 kolejne śruby już są na wierzchu i wyjmujesz radio.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, radio już mam w ręku :D

Teraz siędzę i grzebię w nim, niestety nie mam pojęcia jak je naprawić.

Znacie/Polecacie jakiś dobry warsztat w Wa-wie który się tym może zająć?

 

Co do tego "kwadracika" to jest: "Uchwyt ułatwiający montaż w samochodzie telefonu komórkowego lub palmtopa" KLIK

Akurat zdjęcie mi pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...