Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Ksenony


Gość sofaboss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sofaboss

Mam P12 bez ksenonów... Jest jakiś problem żeby założyć ksenon?? Są jakieś inne wtyczki??? czy tylko przekładam reflektory???

PS. Może ktoś ma sprzedać ksenony po dobrej cenie??;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof jot

to nie tylko kwestia lamp - to jest inna instalacja, plus "żyro" poziomujące światła...

kwestia spryskiwaczy powiedzmy jest drugorzędna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sofaboss

kurde... pytalem sie goscia to mi powiedzial ze wtyczki sa takie same... i ze to tylko odpinasz jedne lampy i podpinasz drugie bo niby wszystko co potrzebne do tego aby xenon świecił jest juz w reflektorze;///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak jest wtyczki są te same ale nie będziesz miał samopoziomowania reflektorów i niestety mozesz dawać po oczach innym kierowcą pozatym przy xenonach jest całkiem inna instalacja

gość po prostu chce Ci na siłe je sprzedać

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aquarius

słyszałem że i kwestia spryskiwaczy jest dość istotna. przy przeglądzie technicznym mogą się doczepić że masz ksenony a spryskiwaczy do nich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sofaboss

bylem u znajomego z serwisu... i powiedzial mi ze bedzie działało tyle ze bez auto regulacji wysokosci... a na schemacie elektrycznym roznica jest tylko taka ze xenon ma 2 masy... a to nie jest problemem ktorego nie da sie rozwiązac... ;] to teraz trzeba sie zastanowic w co zainwestowac CHIP czy XENON ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...