Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

uruchomienie radia primera p12


Gość kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!mam primerę p12 2003rok dci.Nie mogę uruchomić radia wyskakuje napis na wyświetlaczu securit.nie mam książki serwisowej do auta i nie wiem co mam zrobić?byłem w salonie powiedzieli ze w pirmerach nie ma żadnych zabezpieczeń i tyle co uzyskałem odpowiedzi na mój problem!bardzo proszę o pomoc lub podpowiedź jak można uruchomić radio w samochodzie !pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma zabezpieczen skoro NATS jest. A z tego co czytalem odpowiada on min za to, ze radyjko da sie odpalic tylko w autku, w ktorym fabrycznie zalozone zostalo. Jak bylo przekladane do innego autka to bez zdjecia jakis tam zabezpieczen nie da sie go odpalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak ma. Kupilem auto z nieoryginalna nawigacja, dokupilem oryginalnego clariona z anglika z rozbiorki i po podlaczeniu radio nie zagra. Elektronicy, do ktorych dotarlem mowia, ze w radiu trzeba cos wyzerowac, a w aucie usunac wpis o radiu, poniewaz auto zna numer radia, a radio numer auta. Jeden elektryk miał mi to zrobic, ale kombinuje juz ponad pol roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

rozmawiałem z serwisantami z nissana i stwierdzili że radio jest przypisane do konkretnego auta , z kolei dobry fachowiec u którego nissan naprawia radyjka powiedział że były wypuszczane serie radyjek i ciężko trafić z tej samej serji na podmiankę, a z innej serii nie zagada. ostatecznym rozwiązaniem jest zakupienie nowego radia ale koszt :/ za wysoki. oczywiście jest jeszcze inne wyjście:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=33150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...