Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wina anteny w n15 czy radia ?


Gość bandi_n15

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bandi_n15

Witam!

Mam pytanie czy to wina anteny w n15, bo np. eska w czasie jazdy bardzo przerywa ( chyba do 1 sek jakies szumy ktore zagluszaja muzyke ), tak samo radio planeta gra juz lepiej ale tez slychac drobne szumy. Mam radio kasetowe i gdy podlacze ta kasete z wejsciem na mp3 player to gra bardzo czysto. Co z tym zrobic? Kupic jakas antene wewnetrzną lub zewnętrzną z wzmacniaczem? Proszę o porade.

 

Ps. wysuwam antene w n15 do konca czyli prawie na cały dach ;d .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. wysuwam antene w n15 do konca czyli prawie na cały dach

 

Nie to żebym się czepiał ale już taki jeden był co miał niby wysuniętą ale okazało się inaczej :D sprawdz ile cm ma ta antena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bandi_n15

tak czytałem o antenie wysowam z jakies 45 cm i potem nastepne 45 cm wiece na 2 razy i ma gdzies 1 meter ;]. Ale to nic nie daje ;d Kupic antene ze wzmacniaczem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaroo, ha ha ha ...

bandi_n15, to, że radio odbiera inaczej niż deck to raczej normalne zjawisko. Włóż inne radio i zobacz czy będzie tak samo. Diagnozuj od tunera ponieważ antena działa raczej dobrze.. (do niedawna sądziłem inaczej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wykręcił antenę i zobaczył czy przewód nie jest przypadkiem przegnity. Wymienić na nowy i zobaczyć czy jest to samo, jeżeli tak to zabrać się za radio - znając życie to pękł lut przy gnieździe antenowym i trzeba przelutować

Ziutek, pomiędzy radiem a anteną jest jeszcze takie coś jak przewód :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...