Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podlaczenie "przodu" do wzmacniacza?


Gość Tomasz_Primera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomasz_Primera

Jako ze chwilowo odlaczylem subwoofer od wzmacniacza chcialbym podlaczyc do niego przednie glosniki, chcialbym wiec zasiegnac informacji co do czego podpiac. Mam zestaw odseparowany wiec mam podlaczyc tylko glosniki w drzwiach do wzmaka czy gwizdki takze?

Dzieki z gory a odpowiedz.

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_Primera, jezeli posiadasz zwrotnice to, ciagniesz przewod z jednego prawego kanalu wzmacniacza do zwrotnicy prawej strony, tak postepujesz z lewym kanalem i lewa strona. Ze zwrotnicy masz wyjscia na midbass i tweeter. Wiec oba beda grac spod wzmaka (i tak nalezy polaczyc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz_Primera

Staralem sie to podlaczyc samemu ale nie dalem rady :(

DJSzmer, bardzo prosze o wyjasnienie mi na podstawie ponizszych zdjec co do czego podpiac zeby dzwiek poplynal :P

 

Mnogosc kabli :/

0052f01f31958f58.jpg

 

Wzmacniacz

40a66f19a6023507.jpg

 

Wzmacniacz druga strona (czy wszystkie pokretelka sa poprawnie ustawione?)

55e2c88d538bc7d7.jpg

 

 

Z gory bardzo dziekuje za cierpliwosc i odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_Primera, alle zawaliles robote (lekko mowiac)

 

 

Gratuluje Wzmacniacza! Super sprzet!

 

 

Kostke ISO zostaw w spokoju!

Popatrz jakie masz kolory przewodow od tweeterka i od midbasa i te wlasnie wepnij w zwrotnice, nie z kostki! Z kostki wychodza przewody z radia, czyli z koncowki mocy.

 

Czyli bezposrednio od glosnika do zwrotnicy!

Masz tam napisana polaryzacje (+) i (-) i tak łączysz (+) z glosnika do (+) zwrotnicy. z minusami to samo.

 

Wzmacniacz na zwrotnicy oznaczony jest "a" , tweeter "t" a midbass "w". Powinienes sie teraz polapac. Jak podlaczysz, zrob footo i wklej, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz_Primera

Zrobilem tak jak potrafilem ale narazie na jedna strone bo brakuje mi chwilowo drugiego kabla od wzmacniacza do zwrotnicy, jutro postaram sie kupic.

Nareszcie porzadnie zagralo :one: dopiero teraz czuc ze te glosniki graja, bass sie duzo polepszyl :diabel: jeszcze drugi kabelek i bedzie git.

DJSzmer, ponizej fotka jak to podlaczylem, mam nadzieje ze jest ok :)

Opis co i jak na foto:

b4b07782a2c8ff73.jpg

 

Uff... :P "Od dziecka wiedzialem ze Bog mnie stworzyl do milosci" :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewidze czy przewody od kostki wchodza do zwrotnicy ;/ (nie moga!)

 

4-5 zmien na oddzielny przewod, ten jest zlaczony z chinchami i moze wzbudzac zaklócenia ;/

 

Przewody "3" juz nie beda potrzebne, za izoluj je! (kazdy odzielnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz_Primera

Zrobione ale nie do konca :P Wciaz dziala tylko jedna strona, kable w punkcie 2 (front speakers) podlaczone mam do wzmaka do miejsca "a+" i "b-", gdzie w radiu podlaczyc kable pod kanaly "c+" i "d-" na wzmaku, z tego samego miejsca (punkt 2) ale rozdzielic je na 4 do wzmaka? 2 plusy do "a+" i "c+" i dwa minusy do "b-" i "d-"? Czy puscic dwa nowe kable od "rear speakers" na radiu do "c+" i "d-" na wzmaku?

Dzieki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...