Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tankowanie za granicą


Gość psujaut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy ktokolwiek posiada takie końcówki/redukcje tankowania typ DUTCH i ACME : http://www.allegro.pl/item215371530_przejs...lna_europa.html

i mógłby zwymiarować (długości ,wysokości,średnice, skoki gwintów itp.) - mam znajomego co zrobiłby to dla mnie za mniejszą kasę a tej mi teraz brak :/

z góry dziękuję i proszę o dokładność w wymiarowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość AUTOMAT_82

Nie wiem czy nadal szukasz odpowiedzi na wymiary ale jeżeli chcesz zaoszczędzić to nic nie kupuj i nie dorabiaj, jedź za granicę śmiało bo tam na stacjach mają wszystkie reduktory i bez problemów będziesz mógł tankować. Najwyżej wezmą od ciebie kluczyki pod zastaw na czas tankowanie - zapłata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
Witam

czy ktokolwiek posiada takie końcówki/redukcje tankowania typ DUTCH i ACME : http://www.allegro.pl/ite...lna_europa.html

i mógłby zwymiarować (długości ,wysokości,średnice, skoki gwintów itp.) - mam znajomego co zrobiłby to dla mnie za mniejszą kasę a tej mi teraz brak

z góry dziękuję i proszę o dokładność w wymiarowaniu

nie oplaca sie bo jak zle zrobi a pewnie zle zrobi to bedzie kapa :C i po wkreceniu pistoleta zrobi sie psssssssssssss i puf :D jak bedzie jakis ogien hehe :> lepiej dac te 50-80 zl moj ojciec kupil za 50 zl my mama instalke LOVATIO i gwint jest bodjaze 12mm albo 10 nie pamietam ;x wiem ze sa 2 rozne D:

 

wiem czy nadal szukasz odpowiedzi na wymiary ale jeżeli chcesz zaoszczędzić to nic nie kupuj i nie dorabiaj, jedź za granicę śmiało bo tam na stacjach mają wszystkie reduktory i bez problemów będziesz mógł tankować. Najwyżej wezmą od ciebie kluczyki pod zastaw na czas tankowanie - zapłata
fakt :D jak ja tankowalem w niemczech to brali 10 ojro pod zastaw ;0 ale lpeij miec swoja bo sie wkreca tankuje i po sprawie ;) a nie trza si prosic o koncowki:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dziękuję koledzy za odpowiedzi --jestem właśnie na urluopie w polsce (po pobycie w Holandii) i już wiem jak jest ;) mam końcówkę niemiecką(adapter do polskiej) i stwierdzam ,że taką warto mieć - to prawda że w niemczech za kałcją wydają adaptrer natomiast w Holandii nie wszędzie mają polską za to na pewno mają przejściówki z niemieckich na holenderskie (dwa rodzaje niemieckich -nakręcane i wkręcane) :) i teraz jak mam niemiecką(dorobioną) i nie mam żadnych kłopotów z tankowaniem :diabel:

aaa przypomniałem sobie jeszcze to ,że na niektórych stacjach(właściwie to na większości w kierunku Holandii) są pistolety właściwe do tankowania polskich instalacji :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...