Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

micra k12 jaki alarm?


Gość bazyl2021

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bazyl2021

witam mam pytanko- posiadam micre k12 1.5 dci z systemem bezkluczykowym, chciałbym założyć do niej alarm dodaje że kompletnie się na tym nie znam pojechałem więc do speca, który powiedział że w takim wypadku musi być alarm bezpilotowy.

 

1.czy możecie coś polecić chodzi mi o konkretne nazwy i firmy, chce mieć czujniki przechyłowe i radiopowiadomienie tak na moje to będe musiał mieć wtedy dwa piloty czy coś takiego jest możliwe?

 

2 czy ktoś może zakładał alarm do swojego autka z fabrycznym systemem bezkluczykowym, czy później nie ma jakiś zgrzytów czy ten system nie gryzie sie z założonym alarmem.

 

dzięki za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niewiniatko22

Wiec ja mam wersje bez kluczykowa...

Alarm zakladal pierwszy wlasciciel w serwicie.

I mam po prostu odciecie paliwa, jestem z niego zadowolona.

Choc powiem Ci,ze w zime podczas odsniezania to jest meczace, caly czas otwieranie auta i wyloczanie alarmu ... :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bazyl2021

dzieki za zainteresowanie ale tak naprawde to dalej nic nie wiem pewnie w aso zalozyliby mi jakis alarm montowany do wiekszosci tych autek a tego staram sie unikac a i pewnie cene by fajna zrobili mysle ze tych autek z tym systemem bezkluczykowym jest jeszcze malo w polsce a napewno malo uzytkownikow na tym forum i ciezko mi bedzie uzyskac jakies konkretne informacje ale prosze o wszelkie sugestie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...